Epický príbeh o romantike a dobrodružstve: 4 dôvody, prečo si pozrieť C-drámu „Oriental Odyssey“

  Epický príbeh o romantike a dobrodružstve: 4 dôvody, prečo si pozrieť C-drámu „Oriental Odyssey“

Orientálna odysea “ je čínska historicko-fantastická dráma v hlavnej úlohe Wu Qian a Zheng Ye Cheng . Dráma sa odohráva počas dynastie Tang a točí sa okolo deviatich božských guľôčok, ktoré vytvorila bohyňa Nuwa, aby ukončila vojnu medzi deviatimi kmeňmi. Vďaka obrovskej sile, ktorú korálky držia, boli skryté. Neskôr sú však korálky odkryté a nastáva chaos, keď sa rôzni ľudia o korálky bijú, čo spôsobí, že korálky sa náhodou rozptýlia po celom národe.

Príbeh sleduje Ye Yuan An ( Wu Qian ), dcéra vládneho úradníka, jej sluha Mu Le ( Zheng Ye Cheng ) a policajný strážnik Zhao Lan Zhi ( Zhang Yu Jian ), ktorí sa vydávajú na divokú cestu riešenia podivných záhadných udalostí a zločinov, ku ktorým dochádza v meste Luoyang. Cez všetky záhadné prípady, s ktorými sa stretnú, naša trojica zisťuje, ako sú ich osudy úzko späté s deviatimi božskými korálkami.

Vďaka pútavej zápletke, dobre napísaným postavám a úžasnému sprievodu OST ,“ Orientálna odysea “ je jednoducho jednou z mojich najobľúbenejších drám roku 2018. Tu sú moje štyri hlavné dôvody, prečo by ste si túto drámu mali pozrieť.Upozornenie: spoilery pre drámu nižšie.

Podivná hrdinka

Yuan An (Wu Qian) je inteligentný, milý, statočný a vie bojovať! Ako dcéra ministra financií ríše Tang je veľmi zručná v bojových umeniach a má vášeň pre riešenie zločinov. Páči sa mi, že Yuan An je silná mnohostranná ženská postava a nie stereotypný bohatý, rozmaznaný a naivný typ. V skutočnosti je jej úplný opak. Naša hrdinka je závan čerstvého vzduchu, pretože nedodržiava tradičné rodové normy ženstva. Je silná, nezávislá, tvrdohlavá a často sa oblieka ako muž. Diváci ako ja milujú silnú mnohostrannú ženskú postavu ako Yuan An.

Jednou z jej najlepších vlastností je, že je veľmi lojálna a chráni svojich priateľov a rodinu, vrátane všetkých svojich domácich sluhov. Naša hrdinka nenávidí vidieť nespravodlivosť a tiež zakročí, aby pomohla iným, aj keď sú cudzinci. Yuan An je tá láskavá najlepšia priateľka, ktorú by mal mať každý, pretože vo vás vždy bude veriť a bude vám stáť chrbtom, keď to budete najviac potrebovať!

Milý a milý hrdina

Náš hrdina Mu Le (Zheng Ye Cheng) je záhadný muž, ktorý si nepamätá svoju minulosť. Na začiatku drámy je nájdený v bezvedomí a unesený drogovými dílermi a ponúknutý na predaj na čiernom trhu s otrokmi. Keď však Yuan An uvidí, ako sa s Mu Le na čiernom trhu zle zaobchádza, kúpi ho a on sa stane sluhom v Yuan Anovej domácnosti. Spočiatku sa zdráha byť sluhom po tom, čo s ním jeho predchádzajúci majitelia zaobchádzali hrozne; Mu Le sa však pomaly hlboko zamiluje do Yuan An kvôli jej úprimnosti a láskavosti. V domácnosti Ye počúva iba Yuan An a je voči nej mimoriadne lojálny a ochraňuje ju.

Každý, kto sleduje „Oriental Odyssey“, povie, že je veľmi ťažké nezamilovať sa do Mu Le. Je veľmi milý a má v sebe takú sladkú nevinnosť, ktorú si nemôžeme pomôcť, ale nemôžeme ju zbožňovať. Neskôr v dráme zistíme, že Mu Le je v skutočnosti princ Ah Ying z kráľovstva Suoluo. Dokonca aj ako kráľovská a autoritatívna postava zisťujeme, že bol vždy dobrosrdečnou dušou, ktorej skutočne záleží na ľuďoch vo svojom kráľovstve. Môžete povedať priateľské ciele?

Jedinečný príbeh

„Orientálna odysea“ je peknou zmesou toľkých žánrov: komédia, romantika, akcia, dobrodružstvo, zločin a záhada. Sú to skvelé hodinky, pretože je tu niečo, čo si každý môže vychutnať. Milujem dobrodružstvá, ktoré Yuan An, Mu Le a Zhao Lan Zhi spolu absolvujú, aby vyriešili svoje podivné a záhadné prípady, a rovnako sa mi páči záhada obklopujúca identitu Mu Le a odkiaľ pramení jeho nadľudská sila a rýchle liečivé schopnosti.

Medzi našimi postavami je tiež veľa vtipných momentov, ktoré vás určite rozosmejú, najmä scény medzi Yuan An a jej učiteľkou Tian Shu. A ak máte radi fantasy, v dráme je veľa fantasy prvkov, ktoré zahŕňajú mágiu, čarodejníctvo a mystické stvorenia. Navyše je tu aj množstvo akčných scén a napätia, vďaka ktorým sa budete zaujímať o to, ako sa dráma vyvíja. Vážne, táto dráma má všetko.

Epický príbeh lásky

Yuan An a Mu Le majú v dráme taký dojemný a epický milostný príbeh. Tí dvaja toho veľa prežijú, aby boli spolu, čelia mnohým situáciám života a smrti. Priznám sa, že som počas drámy vyronil niekoľko sĺz, od počiatočnej jednostrannej lásky Mu Le k Yuan An, cez Yuan Yuan, ktorá zistila svoje city k Mu Le, a potom, keď sa Mu Le vrátila do Suoluo ako princ Ah Ying. , zabudol všetky svoje spomienky na Yuan An a život, ktorý žil v ríši Tang.

Je to obrovská horská dráha emócií pre našich OTP (a pre nás divákov), ale verte mi, každý moment stojí za to, keď si konečne uvedomia, ako veľmi sa milujú a záleží im na sebe. Yuan An a Mu Le majú skvelé vlastnosti v tom, že sú obaja úprimní, lojálni a milí ľudia. Sú skutočne skvelý zápas a nie je prekvapujúce, že sa do seba zamilovali kvôli týmto vlastnostiam!

Začnite sledovať „Oriental Odyssey“:

Sledovať teraz

Hej Soompiers, pozeráte „An Oriental Odyssey“? Čo si myslíte o dráme? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

blacksesame88 je dlhoročným ázijským závislým na dráme a zábave. Rada diskutuje o svojich obľúbených drámach a delí sa o svoje znalosti ázijskej zábavy. Keď nepozerá drámy, je zaneprázdnená fotením estetických fotografií chutného jedla Instagram . Nasledujte ju Twitter a pripojte sa k nej pri rekapituláciách aktuálnych drám, ktoré pozerá, tiež pokojne pozdravte a porozprávajte sa!

Aktuálne sleduje: Ever Night ““ Orientálna odysea ““ Stretnutie
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Nirvána v ohni “, “ Kráľovná v Hyunovom mužovi “, “ Čarodejnícky románik
Tešiť sa na: Jeden a druhý On “, “ Dobrý deň, drahí predkovia