Eric sa prihlásil s TOP médiami a stal sa kolegom z vydavateľstva Shinhwa Andym

 Eric sa prihlásil s TOP médiami a stal sa kolegom z vydavateľstva Shinhwa Andym

Shinhwa Eric podpísal exkluzívnu zmluvu s TOP Media!

2. januára TOP Media uviedlo: „Dôkladne sme hovorili s Ericom a dospeli sme k rozhodnutiu podporiť Erica v jeho sólových aktivitách. Nebudeme držať späť našu podporu pre Erica, aby sa mohol aktívne propagovať ako umelec.“

Dodali tiež: „Plánujeme mu pomôcť, aby mohol opäť zdraviť verejnosť dobrými produkciami a vysielanými aktivitami, ktoré pomáhajú vyniknúť jeho jedinečným pôvabom a talentom. Pripravíme tiež rôzne akcie a metódy, ktoré umožnia fanúšikom viac sa spojiť s Ericom.“Od svojho debutu ako vodca Shinhwa si Eric tiež neustále vybudoval hereckú kariéru, počnúc drámou MBC z roku 2004 „ Phoenix .“ Medzi jeho diela patrí film „Denník júna“ a drámy ako „ Super nováčik “, “ Čo bude bude “, “ Najsilnejší Chil Woo “, “ Objav lásky “ a „ Ďalší Oh Hae Young .“ Titul rom-coming získal vďaka dráme KBS „Discovery of Love“ a „Another Oh Hae Young“ od TVN.

Nielen to, ale Eric si získal srdcia mnohých svojím vystúpením v „Tri jedlá denne“, čím sa preslávil ako tímový šéfkuchár a pripravil chutné jedlá pre každého.

Pripojením sa k TOP Media sa Eric stal kolegom z vydavateľstva s kolegom Shinhwa Andy ako jednotliví umelci. Skupinové aktivity Shinhwa riadi ich vlastná agentúra Shinhwa Company, zatiaľ čo jednotlivé aktivity členov majú na starosti samostatné agentúry.

zdroj ( 1 )