Exkluzívne: BIGBANG's Seungri má za sebou úspešnú show na „The Great Seungri Tour 2019“ v Singapure

  Exkluzívne: BIGBANG's Seungri má za sebou úspešnú show na „The Great Seungri Tour 2019“ v Singapure

Seungri vracia sa s ranou! Najmladší člen BIGBANG prvýkrát začal svoje sólové turné minulé leto a nakoniec pozdravil VIP v Singapure na svojom nedávnom turné „The Great Seungri Tour 2019“, ktoré sa konalo v divadle Star Theatre 23. februára. Toto bol Seungriho návrat do Singapuru takmer tri roky po „MADE“ od BIGBANG Tour“ v roku 2016.

Keď sa svetlá v byte stlmili, VIP sa okamžite postavili na nohy, keď Seungri odštartoval šou „Bang Bang Bang“ a „Let’s Talk About Love“. Predtým, ako začal oslovovať dav, Seungri na päť sekúnd držal pózu podobnú Elvisovi Presleymu a nechal dav echo „Ay-Oh!“ (odkaz od Queen).Seungri vítal VIP s miestnym prízvukom a tvrdil, že je najlepším kórejským umelcom, ktorý dokáže napodobniť singapurský prízvuk. Ak by však bol G-Dragon nablízku, nebolo by mu dovolené hovoriť týmto spôsobom (nikdy nezabudne pridať momentku Toma a Jerryho). Seungri sa aj naďalej chválil svojou schopnosťou hovoriť viacerými jazykmi (japonsky, mandarínsky, kantonsky) a svoj viacjazyčný talent ukázal prevedením jedného z hitov Jay Chou (populárneho taiwanského interpreta), „The Longest Movie“. Divoký dav rozzúril sériou veselých vystúpení „GG BE“, „Gotta Talk to U“, „Alone“, „Where Are You From“ a „Hotline“.

Ako jediný aktívny člen BIGBANG, zatiaľ čo ostatní plnia svoje vojenské povinnosti, nikdy nezabudne spomenúť skupinu a využil príležitosť ukázať niekoľko fotiek, ktoré by členovia neschvaľovali, keby s ním boli na pódiu. Zákerne zdieľal fotografie a povedal: „Ak si na Googli vyhľadáte BIGBANG, zobrazia sa vám tieto fotky.“ Len si predstavte: Daesungov nos, ktorý vyzerá podobne ako pavián, slávne blond vlasy G-Dragona, ktoré vyzerajú ako tamagoyaki (japonská rolka) a Taeyang's kimbap (kórejský sushi roll) účes. Dokonca sa vyjadril, že sa neodvážil jesť tamagoyaki po zhliadnutí G-Dragonovej fotografie a dav sa rozosmial.

Ďalší segment určite potiahol za srdce VIP, keďže ich Seungri stiahol do úzadia. Rozbláznil dav sériou hitov BIGBANG vrátane „We Like 2 Party“, „Heaven“, „Hands Up“, „Lies“, „Crooked“, „Good Boy“ a „Bae Bae“. Seungri povedal, že BIGBANG spolu strávili 13 rokov, vydali viac ako 200 skladieb a odohrali viac ako 500 vystúpení po celom svete. Potom si našiel chvíľku, aby VIP rozsvietili baterky na mobiloch a z publika sa stalo more svetla. Seungri sa dotkol sŕdc VIP svojím komentárom: „BIGBANG žiari ako svetlo, ktoré práve teraz vidíte, kvôli vám všetkým. Svieť, kým sa nevrátime!” a srdečne si zaspieval pri skladbách „Oči, nos, pery“ a „Flower Road“, pričom ukazoval úryvky koncertov skupiny BIGBANG z minulosti.

Večer skončil jeho nedávnou sólovou skladbou “ 1,2,3! “ a prídavné vystúpenie skladieb „Strong Baby“, „Fantastic Baby“ a „In My World“. Seungri poďakoval VIP za návštevu a sľúbil, že sa čoskoro vráti do Singapuru. Fanúšikov ubezpečil, že svoje vojenské povinnosti si bezpečne splní a ostatným členom sa darí dobre. Seungri zlepšil náladu a zaviazal sa, že pri službe národu nebude priberať na váhe ani „nebude škaredší“.

Seungri bol sympatický a bezstarostný a neustále komunikoval so svojimi fanúšikmi počas „The Great Seungri Tour 2019“ v Singapure. Bol to určite večer, na ktorý si VIP pamätajú. Vo svojom skvelom turné po Ázii bude pokračovať do Osaky, po ktorej bude nasledovať Jakarta. Očakáva sa, že Seungri splní povinnú vojenskú službu čoskoro potom, čo dokončí svoje samostatné turné.

Špeciálne poďakovanie patrí CK Star Entertainment, že nás má a poskytuje fotografie!