Exkluzívne: Členovia Lovelyz sa na zimnom koncerte zmenia na čarovné snehové kráľovné a spoja sa s fanúšikmi

  Exkluzívne: Členovia Lovelyz sa na zimnom koncerte zmenia na čarovné snehové kráľovné a spoja sa s fanúšikmi

15. februára mala Soompi možnosť navštíviť Lovelyz 's zasnežený rozprávkový svet v druhý deň ich zimného koncertu v roku 2019!

Koncert sa začal veľkolepým, magickým otvorením, ktorým sa Lovelinus (Lovelyzov fanklub) dostal do Lovelyzovho „zimného sveta“. Publikum divoko jasalo, keď Lovelyz začal hrať svoju najnovšiu titulnú skladbu “ Stratené N nájdené .“Po vystúpení sa Lovelyz predstavili a pozdravili fanúšikov ako obvykle. Zrazu, pri zvuku píšťalky, dav zakričal: 'Teraz my, my sme Lovelinus!' a členovia rýchlo pochopili, že to bola malá udalosť, ktorú Lovelinus pripravil, aby opätoval Lovelyzov pozdrav. Dievčenská skupina dráždila svojich fanúšikov, že nie sú synchronizovaní, a na žiadosť Lovelyza sa dav ešte niekoľkokrát predstavil.

Koncert sa konal deň po Valentínovi, takže Lovelyz povedal, že majú špeciálne pripravené pódiá, ktoré sú ešte sladšie ako čokoláda. Mali pravdu, pretože ich vystúpenia s roztomilými pesničkami „Bebe“ a „Amusement Park“ boli dosť sladké, aby sa dali považovať za darčeky na Valentína. Mijoo potom urobil aegyo - obálka Jiaeho časti v „Zábavnom parku“ na Jiaeho nesúhlas.

Spoločne sa pozreli späť na svoje propagačné akcie „Lost N Found“ a hodnotili, ako sa im darilo. Jiae si dal päť z piatich a povedal, že to bola príležitosť pre Lovelyz a Lovelinusa stať sa intímnejšími ako predtým. Sujeong na druhej strane ohodnotila ich propagácie jednou z piati, pretože Lovelyz bola vždy blízka Lovelinusovi a chcela nechať priestor pre Lovelyz a ich fanúšikov, aby sa v budúcnosti ešte viac zblížili.

Po energických vystúpeniach „Like U“ a „Emotion“ zaspieval Lovelyz špeciálnu baladickú zmes „Floral“, „ Wag-zak “, “Rewind” a “First Snow”, pričom každá skladba predstavuje jedno zo štyroch ročných období.

Ďalej Jiae, Sujeong a Jisoo predviedli svoju všestrannosť prostredníctvom rôznych sólových pódií. Jiae sedela na stoličke obklopenej kvetmi a spievala „Flower Way“ od Kim Sejeong z Gugudana a pieseň dokonale zapadala do jej jemného, ​​krásneho vokálneho tónu.

Sujeong, ktorá mala tento rok podľa kórejského počítania 23 rokov, zmenila atmosféru a ukázala svoju sexi stránku coverom skladby „Twenty-3e“ od IU.

Nakoniec Jisoo predviedla zmes skladieb britskej rockovej skupiny Queen „We Will Rock You“, „Ay-Oh“ a „Bohemian Rhapsody“. Podmanila si celé miesto tým, že zišla po pódiu do publika, čím dav rozzúril.

Lovelyz sa opäť spojil ako skupina a vytvoril aranžmán „Cameo“ v štýle hudobného divadla a nadviazal na „ Wow! 'Objím ma' a 'Mi-myo Mi-Myo.'

Po vykonaní „Dear You“, „1 cm“ a „ Osud “, odhalili svoje vôbec prvé vystúpenie „Daydream“. Mohutná choreografia bola očarujúca, no dievčatá boli po pesničke vyčerpané. Zdieľali, že vždy, keď cvičia „Daydream“, nikto nevstane z poslednej pozície v sede, pretože tanec je tak vyčerpávajúci.

Vo finále Lovelyz predviedli svoje hity „ Ah-Choo “, “ Ahoj ~ “, “ Ten deň “ a „ Teraz, My “ s pomocou Lovelinusovho dunivého fanúšikovského spevu.

Lovelyz sa vrátil na pódium na prídavok v pohodlných boxerských mikinách a predviedol svoju zimnú skladbu “ Trblietať sa .“

Členovia sa potom podelili o svoje posledné slová, pričom Jiae povedala, že ďalší deň bude zábavnejší a Jin vyjadrila nádej, že napraví malé chyby, ktoré v ten deň urobili.

Sujeong sa podelil: „Dnes začalo snežiť, takže sa skutočne stal ‚zimným svetom‘. Som emotívny a vďačný, že je to už náš tretí zimný koncert. To všetko vďaka vám. Vy ste hlavnými postavami tohto koncertu.“

Jisoo odkázal fanúšikom srdečný odkaz: „Sme idoly, takže môžeme vyzerať vzdialene, ale ako sme povedali prostredníctvom našich V Live vysielaní, nie sme ľudia, ktorých nemôžete osloviť. Robíme všetko pre to, aby sme vám vrátili energiu, ktorú ste nám dali. Dúfam, že si nebudete myslieť, že sme nedosiahnuteľní. Sme blízko, však? Vždy budeme pri vás, takže buďte s nami aj nabudúce a aj potom.'

Kei povedal: „Nemohol som prestať myslieť na koncert, keď som bol dnes [prednášateľom] v ‚Music Bank‘. Nemohol som prísť na skúšku [kvôli ‘Hudobnej banke’], a keď som sa konečne dostal na skúšku a videl som našich členov, bol som taký šťastný. Pomyslel som si: ‚Toto je tím. Je skvelé mať ľudí, na ktorých sa môžem spoľahnúť,“ a dodal Lovelinus: „Ďakujem, že ma robíte šťastným. V týchto dňoch som každý deň šťastný. Prosím, aj naďalej na nás dohliadajte láskavými očami a úsmevmi.'

Mijoo, ktorá sa pokúšala komunikovať s japonským fanúšikom v publiku, všetkých rozosmiala, keď skombinovala kórejské a japonské slová do jedinej vety.

Yein poďakovala fanúšikom za to, že sa na koncert dostali aj napriek zasneženému počasiu, a Baby Soul poznamenala, že Sujeong dnes svojimi poslednými slovami vyzerala ako skutočný idol.

Lovelyz zakončili koncert svojou baladickou skladbou „Good Night Like Yesterday“ a rozprávke bolo na deň koniec.