Fanúšikovia si myslia, že 'Dead to Me' je prequel 'Grace & Frankie' - Tu je dôkaz!

 Fanúšikovia myslia'Dead to Me' is a Prequel of 'Grace & Frankie' - Here's the Evidence!

Po novej sezóne r Mŕtvy pre mňa keď bola vydaná, fanúšikovia si začali uvedomovať, že relácia môže byť spojená s inou reláciou Netflix – Grace & Frankie !

Fanúšikovia začali vidieť spojenie medzi Jen a Judy (hrá Christina Applegate a Linda Cardelliniová ) a Grace a Frankie (hrá Jane Fondová a Lily Tomlinová ) mysliac si, že Mŕtvy pre mňa dámy môžu byť mladšou verziou Grace & Frankie .

Tu sú niektoré dôkazy:

Dámy majú veľmi podobné povahy. Jen a Grace sú obe silné vôle a majú ostré jazyky. Často kritizujú vyčíňanie svojho priateľa hippies. Judy a Frankie sú si podobní aj v tom zmysle, že nasledujú svoje srdce a riadia sa duchovným spojením s vesmírom, pričom sú tiež vášnivými fajčiarmi marihuany. Ich svojrázne povahy pomáhajú vyvážiť ich najlepších priateľov a ich upjaté osobnosti.

Judy a Frankie majú problémy s neplodnosťou. Počas prvej sezóny Mŕtvy pre mňa Judy sa snažila otehotnieť a zároveň trpela viacerými potratmi. Zapnuté Grace & Frankie Frankie nemohla otehotnieť a nakoniec si adoptovala dvoch synov.

Jen a Grace mali v láske smolu. Predtým, ako ju manžel opustil kvôli inému mužovi, Grace priznala, že nikdy nebola so svojím manželom skutočne šťastná. Pred jeho smrťou sa Jen a jej manžel neustále bili.

Všetky dámy v živote spájajú muži. Judy a Jen sa stali priateľmi po tom, čo Judy prešla Jeninho manžela. Grace a Frankie sa k sebe presťahovali po tom, čo sa ich manželia rozhodli zverejniť svoj románik. Dámy na seba často nadávajú, no ich prepletené životy ich vždy opäť privedú k sebe