Fanúšikovia, spojte sa! Len 24 hodín – hlasujte v 1. kole na Twitteri Najlepší fandom pre Soompi Awards!

 Fanúšikovia, spojte sa! Len 24 hodín – hlasujte v 1. kole na Twitteri Najlepší fandom pre Soompi Awards!

Vitajte v hlasovaní najlepších fanúšikov o 14. výročné ceny Soompi!

Tento rok sa koná náš štvrtý inauguračný súboj o najlepší fandom na Twitteri a my sme presvedčení, že mnoho fandomov prevezme rebríčky trendov v krajinách po celom svete. Minulý rok sme na Twitteri získali viac ako 40 miliónov hlasov – ukážme našim skupinám, že to dokážeme znova!

Nasledujúcich 24 hodín môžete hlasovať tweetovaním #TwitterBestFandom spolu s #Team________.Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch sa bude hlasovanie určovať LEN na základe hlasovania z Twitteru v dvoch 24-hodinových obdobiach: Prvé kolo sa začne TERAZ a skončí sa zajtra, 3. marca o 20:00 KST, a posledné kolo, druhé kolo, začne druhé týždňov neskôr 16. marca o 20:00 KST a skončí sa 17. marca o 20:00 KST. Konečný víťaz bude určený na základe celkového počtu hlasov/tweetov odoslaných medzi týmito dvoma 24-hodinovými obdobiami.

Neexistujú žiadne obmedzenia, koľkokrát môžete hlasovať, takže nezabudnite poslať svoje tweety!

Ale počkajte, je toho viac! Prvýkrát v histórii Soompi Awards budeme tento rok udeľovať DVE ocenenia v kategórii Twitter Best Fandom. Správne, jeden hlas sa počíta ako postup k dvom vyznamenaniam!

  • Cena Twitter Best Fandom Award: víťaz v tejto kategórii s najvyšším počtom hlasov
  • Úspech rastúceho fandomu: čestné vyznamenanie za najvyšší nárast hlasov v porovnaní s rokom 2018

Náš 14. ročník špeciálnych cien Soompi Awards MC SF9 je tu, aby vás povzbudil:

Tu je a užitočná tabuľka o jednotnosti hashtagu každej skupiny~ Nevidíte svoju obľúbenú skupinu v tabuľke? Nebojte sa, stále môžete hlasovať jednoduchým tweetovaním #Team(InsertGroupName)!

Pripravte sa, nastavte, tweetujte! Nech vyhrá najlepší fandom!