Film „Extreme Job“ prekonal 3 milióny divákov denne po dosiahnutí 2 miliónov

 Film „Extreme Job“ prekonal 3 milióny divákov denne po dosiahnutí 2 miliónov

Film „Extreme Job“ je kasový trhák!

Podľa Kórejskej filmovej rady dosiahla „Extreme Job“ k 18:58 3 001 050 divákov. KST dňa 27. januára.

Len jeden deň po nahrávaní 2 milióny divákov, film prilákal 909 806 ľudí a prekročil 3 milióny divákov.

Podľa filmového distribútora CJ Entertainment, „Extreme Job“ oslovil 3 milióny filmových divákov rýchlejšie ako predchádzajúci komediálny film č. 1 „Miracle in Cell No.7“. Porazila aj filmy, ktoré oslovili 10 miliónov filmových divákov, ako napríklad „Veteran“ a „ Zlodeji “, ktorá trvala šesť dní, ako aj „The Attorney“, ktorej dosiahnutie 3 miliónového míľnika trvalo osem dní.

Obsadenie- Zlato Lee , Gong Myung , Lee Dong Hwi , Ryu Seung Ryong , a Jin Sun Kyu —a režisér Lee Byung Heon poďakovali divákom za ich podporu rozkošnými selfie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Extreme Job V 5. deň vydania presiahlo 3 milióny divákov!! Prišlo selfie 5 roztomilých drogových gangov (‘∀’●)♡ – Urobte si rezerváciu, kým nebude príliš neskoro GOGO!! – #Ďakujeme celému publiku #Extreme job_Praise sa premieta

Príspevok zdieľaný používateľom CJ Entertainment (@cjenmmovie) zapnuté

„Extreme Job“ je komediálny film o protidrogovej pracovnej skupine, ktorá otvára falošnú kuraciu reštauráciu ako zásterku pre svoje tajné operácie a vtipné príhody, ku ktorým dochádza, keď sa reštaurácia nečakane stane obľúbenou reštauráciou.

Zdroj ( 1 )