Film Janelle Monae „Antebellum“ preskočí kiná, bude mať premiéru na prémiovom VOD

 Janelle Monae's Movie 'Antebellum' to Skip Theaters, Will Debut on Premium VOD

Pripravovaný film Pred vojnou , v hlavnej úlohe Janelle Monae , vynechá uvedenie v kinách a namiesto toho bude debutovať na prémiovom videu na požiadanie.

Pôvodne mal byť thriller uvedený do kín v apríli 2020, ale dátum vydania bol odložený až do augusta 2020, keď zasiahla pandémia koronavírusu.

Teraz si film bude možné požičať doma od 18. septembra. Vybrané medzinárodné trhy budú môcť zažiť film v kinách.

In Pred vojnou , úspešná autorka Veronica Henley ( Monáe ) sa ocitne uväznená v hrôzostrašnej realite, ktorá ju núti konfrontovať minulosť, prítomnosť a budúcnosť – skôr než bude neskoro.

Joe Drake , predseda Lionsgate Motion Picture Group, povedal: „Aj keď divadelný zážitok bude vždy srdcom nášho podnikania, sme nadšení, že sme schopní využiť príležitosť spojiť naliehavý a bezprostredný film Gerarda a Chrisa so stratégiou uvedenia, ktorá je vhodná. tento moment mimoriadnej zmeny. Gerard a Chris sú rozprávači, ktorých práca srší autentickosťou – tento film nielenže pobaví a nadchne divákov na celom svete, ale podnieti aj diskusiu o našom súčasnom svete.“

riaditeľov Gerard Bush a Krištof Renz dodal: „Kým sme navrhovali Pred vojnou Aby sme mohli byť konzumovaní ako spoločný zážitok v divadle, sme nadšení z jedinečnej príležitosti, ktorú máme, aby sme sa dostali do iného druhu spoločného momentu v našej kultúre. Keď čelíme realite systémového rasizmu v našej krajine, ktorá sa v roku 2020 vyšplhala až k tomuto aktuálnemu inflexnému bodu, chápeme, aké nevyhnutné je priniesť Antebellum čo najširšiemu publiku a zároveň uprednostňovať zdravie a bezpečnosť. Našou vrúcnou nádejou je, že širokým zdieľaním nášho filmu, na národnej aj medzinárodnej úrovni, premeníme zážitok z kina z domova na skutočnú udalosť.“

Len Disney oznámili, že jeden z ich najočakávanejších filmov pôjde na VOD aj v septembri.