Film Sabriny Carpenterovej 'Clouds' ide priamo do Disney+

 Sabrina Carpenterová's Movie 'Clouds' Is Going Directly to Disney+

Mraky , pripravovaný film od režiséra Justin Baldoni a v hlavnej úlohe Sabrina Carpenterová , pôjde priamo do Disney+ namiesto uvedenia v kinách.

Streamovacia služba kúpila práva na inšpiratívnu drámu, čo predstavuje prvú akvizíciu výpravného filmu pre tím Disney+ Global Content.

Mraky je skutočným príbehom Zacha Sobiecha, hudobne nadaného 17-ročného mladíka, ktorý žije so zriedkavou rakovinou kostí (osteosarkóm). Film sleduje Zachovu cestu počas posledného ročníka, keď prechádza zložitosťami lásky, priateľstva, rodiny a zanecháva po sebe hudobný odkaz.

Vo filme hrá nováčik Koniec Argus ako Zach Sobiech, Sabrina ako jeho najlepší priateľ a spoluhráč Sammy, Rečník Madison ako Zachova priateľka Amy a Thomas Everett Scott a Neve Campbell ako jeho rodičia, Laura a Rob.

„Do Zachovej nákazlivej radosti a ducha som sa zamiloval pred siedmimi rokmi, keď som natočil krátky dokument o jeho živote. Tesne predtým, ako prešiel, som mu sľúbil, že urobím všetko pre to, aby svet počul jeho hudbu,“ Justin uviedol vo vyhlásení. „Vo veku COVID-19, keď je budúcnosť divadelného biznisu vo vzduchu, bolo pre mňa mimoriadne dôležité zabezpečiť, aby Zachovo posolstvo nádeje, viery a triumfu v nepriazni osudu malo príležitosť zasiahnuť čo najviac ľudí. srdcia po celom svete. To je dôvod, prečo som tak nadšený, že môžem spolupracovať s Disney+ na mojom prvom filme pod našou hlavičkou Wayfarer Studios, pretože je to dokonalý domov a platforma, ktorá svetu prinesie Zachov neuveriteľný príbeh.“

Mraky vyjde na jeseň na Disney+.