Filmy „Memories Of The Alhambra“ a „Fates And Furies“ majú vysoké hodnotenia pre premiérové ​​epizódy

 Filmy „Memories Of The Alhambra“ a „Fates And Furies“ majú vysoké hodnotenia pre premiérové ​​epizódy

Nová víkendová dráma tvN „Memories of the Alhambra“ a nová víkendová dráma SBS „ Osudy a zúrivosti “, obaja majú dobrý štart!

Prvá epizóda „Memories of the Alhambra“ bola odvysielaná 1. decembra a dosiahla priemernú celoštátnu sledovanosť 7,5 percenta, pričom v reálnom čase dosiahla maximum 8,5 percenta. Vďaka tomu sa stal najsledovanejším programom vo svojom časovom úseku pre káblové kanály. V cieľovej vekovej skupine tvN sa dráme darilo dobre s priemerom 5 percent sledovanosti a vrcholom 5,6 percenta v hodnotení v reálnom čase. Hoci hodnotenia káblových kanálov sú agregované trochu iným spôsobom, „Memories of the Alhambra“ si vo svojom časovom úseku získal najvyššie hodnotenie spomedzi všetkých programov pre káblové kanály aj kanály verejnoprávneho vysielania pre svoju cieľovú vekovú skupinu.

SBS tiež mala premiéru svojej novej sobotňajšej drámy „Fates and Furies“ 1. decembra a dráma zaznamenala celoštátnu sledovanosť v priemere 7,2 percenta. Hodnotenie drámy v reálnom čase vyvrcholilo na 8 percent v scéne, kde sa Lee Min Jung po ponížení prechádzal v daždi a Joo Sang Wook za ňou pribehol, aby ju utešil. Dráma rozpráva príbeh štyroch mužov a žien, ktorých životy sú prepletené v príbehu o osude, hneve, chamtivosti a túžbe, pričom dráma zaujala divákov rýchlym dejom a emotívnymi momentmi.Pre drámy od soboty do nedele, KBS „ Môj jediný “ naďalej dominuje s celoštátnou sledovanosťou 31 percent pre ich epizódu z 1. decembra. MBC Záväzok Bohu “ dosiahol celoštátne hodnotenie 11,9 percenta, zatiaľ čo JTBC „SKY Castle“ dosiahol 7,5 percenta.

V prípade káblových kanálov mal „Priest“ OCN hodnotenie 2,0 percenta, zatiaľ čo kanál A „ Káva, urob mi láskavosť ” dosiahlo hodnotenie 0,6 percenta.

Pozrite si premiérovú epizódu „Fate and Furies“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )