Finále '13 Reasons Why' Spoilers: Osud Justina Foleyho odhalený

'13 Reasons Why' Finale Spoilers: Justin Foley's Fate Revealed

VÝSTRAHA SPOILER – Tento príspevok obsahuje hlavné spoilery z 13 dôvodov prečo , takže pozor na ďalšie čítanie!

Smerujeme do poslednej sezóny hitu série Netflix 13 dôvodov prečo , fanúšikovia bzučia o osude Brandon Flynn Postava Justina Foleyho.

Justin čelil drsnému životu počas celej série a zdalo sa, že sa to pre neho zlepšilo, keď súhlasil, že pôjde na rehabilitáciu na konci 3. sezóny.

Takže, čo sa stalo v poslednej sezóne show?

Kliknite dovnútra, ak chcete poznať spoilery...

Štvrtá a posledná sezóna sa začína pohrebom a až do finále nevieme, koho to je. Bohužiaľ, je to pohreb Justina Foleyho.

Justin príde domov z odvykacej kúry na začiatku štvrtej sezóny a zdá sa, že je to zmenený človek, ale keď uvidí svoju bývalú priateľku Jessicu ( Nakŕmte Boea ) so svojím novým priateľom Diegom ( Ján Luis Castellanos ), veci začnú naberať zlý smer.

Počas účasti na maturite Justin skolabuje a je prevezený do nemocnice, kde zistíme, že mu diagnostikovali HIV-1. Vírusom sa nakazil, keď bol bez domova a spoliehal sa na sexuálnu prácu, aby si vystačil, a tiež zneužíval látky. Vírus bol už nejaký čas v jeho tele, keď mu bola diagnostikovaná, pretože Justin sa naň odmietol dať otestovať, takže to prerástlo do AIDS.

Justin zomrel v nemocnici, zatiaľ čo Clay ( Dylan Minnette ) ho držal za ruku a v miestnosti stáli Clayovi rodičia. Jessica mala tiež emotívne rozlúčku a povedala Justinovi, že je láskou jej života.

Pri upratovaní Justinovej skrinky po promócii Clay objavil Justinovu vysokoškolskú esej, v ktorej hovoril o tom, že Clay má pozitívny vplyv na jeho život a ako ho považuje za brata.