FNC Entertainment potvrdilo odchod Kwon Kwang Jin z N.Flying

 FNC Entertainment potvrdilo odchod Kwon Kwang Jin z N.Flying

Kwon Kwang Jin opustí N.Flying.

Minulý týždeň fanúšikovia požadovali, aby basgitarista opustil skupinu po rôznych obvineniach vrátane tých, že chodil s fanúšikmi, robil sexuálne urážlivé komentáre fanúšikom a hovoril o svojich členoch zle.

Po obvineniach FNC Entertainment prepustený vyhlásenie, že obvinenia nie sú pravdivé, ale že interagoval s fanúšikmi mimo plánov. V dôsledku toho bolo oznámené, že zastaví činnosť.26. decembra bolo odhalené nové vyhlásenie oznamujúce jeho trvalý odchod zo skupiny.

Vyhlásenie znie takto:

Dobrý deň, tu je FNC Entertainment.

Aby sme fanúšikom povedali presnú pravdu o Kwon Kwang Jin, ktorý nedávno vyjadril svoje želanie odísť, a podnikli príslušné kroky, vynaložili sme úsilie na zistenie pravdy prostredníctvom niekoľkých dodatočných stretnutí s ním.

V dôsledku toho sme dodatočne potvrdili skutočnosť, že chodil s fanúšikom, takže sme urobili konečné rozhodnutie, aby Kwon Kwang Jin opustil tím.

Obvinenia zo sexuálneho obťažovania však rázne odmieta a voči neťakovi, ktorý tento príspevok nahral za ohováranie šírením nepravdivých informácií, sú podniknuté právne kroky, takže pravda bude určená.

Je nám ľúto, že sme fanúšikom spôsobili problémy nešťastným incidentom a budeme pozornejší, aby sa takýto incident už neopakoval.

N.Flying bude pokračovať v nemenných aktivitách ako štyria členovia a s fanúšikmi sľubuje, že ukáže viac vyspelosti a lepšiu hudbu.

zdroj ( 1 )