Gepard a JeA otvárajú svoje skúsenosti s depresiou

 Gepard a JeA otvárajú svoje skúsenosti s depresiou

V najnovšej epizóde „Strong My Way“ hovorili Cheetah a JeA o depresii.

22-ročná študentka vysokej školy, ktorá po prestávke v škole pracuje na čiastočný úväzok, povedala, že ju v súčasnosti všetko nezaujíma. Priznala sa, že si zo zvyku utiahne stehno, a keď sa vráti k vedomiu, bude mať z toho modrinu. Jej priatelia jej povedali, že vyzerá, že má ťažké časy, a poradili jej, aby išla do nemocnice, no ona sa tam bojí ísť, pretože zdravotný záznam môže byť neskôr prekážkou na ceste jej kariéry.

Gepard a JeA vyjadrili empatiu k jej situácii. Gepard povedala, že nedávno bola v rovnakej situácii. JeA priznala, že sa vyhýbala ľuďom, pretože mala problémy s jasnosťou pred ostatnými, zatiaľ čo sama mala depresiu. Povedala, že dokonca aj jej srdce búšilo, kedykoľvek jej zavolali.Potom JeA začala slziť, keď priznala, že po liečbe opäť nabrala silu. Ľutovala, že nedostala pomoc skôr, a odporučila vysokoškoláčke, aby čo najskôr navštívila nemocnicu, kým sa veci nestanú ešte zložitejšími.

Gepard prezradila, že úprimne povedala svojim fanúšikom o svojej depresii a jej fanúšikovia sa zase začali spovedať o svojich vlastných skúsenostiach s ňou. Rapper tiež zdôraznil skutočnosť, že ostatní nebudú mať prístup k jej poradenským záznamom a že psychiatrická liečba je v skutočnosti zdravým znamením.

zdroj ( 1 )