Geum Sae Rok získava srdcia svojou odvážnou úprimnosťou v „záujme lásky“

 Geum Sae Rok získava srdcia svojou odvážnou úprimnosťou v „záujme lásky“

Geum Sae Rok predviedla ukážku jej odvážnych ťahov za láskou v pripravovanej dráme!

V hlavnej úlohe Yoo Yeon Seok , Moon Ga Young , Geum Sae Rock a Jung Ga Ram , „Záujem lásky“ je romantická dráma o štyroch jednotlivcoch s rôznymi záujmami, ktorí sa stretávajú v pobočke Yeongpo KCU Bank a pochopia skutočný význam lásky. Geum Sae Rok hrá Park Mi Kyung, asistentku manažéra v pobočke Yeongpo, ktorá je úprimná k svojim pocitom.

Vyrastala v bohatej rodine, nebojí sa nadväzovať vzťahy s ľuďmi, s ktorými chce byť nablízku a štedro dáva všetko. Vo svojom živote však čelí kríze, keď si uvedomuje, že človek, ktorý jej vždy poskytoval teplo po jej boku, ochladzuje.

Na prvom fotení sa Park Mi Kyung usmieva s príjemným vzrušením a očakávaním. Nasledujúca snímka však zachytáva jej zmätený výraz, akoby bola postavená pred nečakanú situáciu. Diváci sú zvedaví, kto spôsobil, že Park Mi Kyung, ktorý si vždy zachováva sebadôveru a dôstojnosť, zakolísal.

Produkčný tím poznamenal: „Prosím, tešte sa, až zistíte, aký druh lásky má Park Mi Kyung ako postava, ktorá je priamočiara vo svojom úsilí, keď chce niekoho vyhlásiť za svoju osobu.“

„The Interest of Love“ má premiéru 21. decembra o 22:30. KST.

Medzitým si pozrite Geum Sae Rok v „ Mládež mája “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )