Go Kyung Pyo sa zmenil na klienta Park Min Young, ktorý je zahalený v tajomstve v „Láske v zmluve“

 Go Kyung Pyo sa zmenil na klienta Park Min Young, ktorý je zahalený v tajomstve v „Láske v zmluve“

Nadchádzajúca dráma od tvN „Love in Contract“ odhalila svoje prvé fotografie Choď Kyung Pyo v charaktere!

„Láska v zmluve“ je nová romantická komédia o službe, ktorá slobodným ľuďom, ktorí potrebujú partnerov, poskytuje falošné manželky na spoločenské stretnutia, ako sú školské stretnutia a večere pre manželské páry.

Park Min Young bude hrať profesionálnu manželku Choi Sang Eun, ktorá sa ocitne prichytená medzi Jung Ji Ho (Go Kyung Pyo) – s ktorým má dlhodobú exkluzívnu zmluvu na pondelky, stredy a piatky – a novým klientom Kang Hae Jin ( Kim Jae Young ), ktorý s ňou podpisuje zmluvu na utorok, štvrtok a sobotu.

Jung Ji Ho je dlhoročným klientom Choi Sang Eun. Boli v zmluvnom manželstve päť rokov a napriek tomu, že s ňou trávil pondelky, stredy a piatky, jeho identita je zahalená tajomstvom. Neexistujú žiadne podrobnosti týkajúce sa jeho práce, koníčka a osobnosti.

Produkčný tím zverejnil prvý pohľad na Jung Ji Ho, ktorý je oblečený v bezchybnom obleku. Pevným a vážnym pohľadom z neho vyžaruje pokojná a upravená atmosféra.

Producenti filmu „Love in Contract“ herca pochválili slovami: „Go Kyung Pyo prekvapil štáb tým, že ukázal svoju premenu na záhadného dlhodobého zákazníka Jung Ji Ho od prvého natáčania s jeho dokonalým výskumom postavy. Go Kyung Pyo stvárnil širokú škálu postáv v rôznych žánroch, ako sú komédia, romantika a thriller. Jeho rozmanité kúzla budú zobrazené prostredníctvom Jung Ji Ho, takže sa na to tešte.“

“Love in Contract” bude mať premiéru 21. septembra o 22:30. KST. Pozrite si najnovší teaser tu !

Medzitým si pozrite Go Kyung Pyo v „ Písací stroj Chicago “ nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )