Go Soo, Heo Joon Ho a Ahn So Hee Staňte sa spolubývajúcimi v „Chýbajúci: Druhá strana 2“

 Go Soo, Heo Joon Ho a Ahn So Hee Staňte sa spolubývajúcimi v „Chýbajúci: Druhá strana 2“

Nadchádzajúca dráma tvN od pondelka do utorka „Missing: The Other Side 2“ priniesla nové fotografie!

„Missing: The Other Side“ je mysteriózna fantasy dráma odohrávajúca sa v dedine obývanej dušami ľudí, ktorí sa stratili, kým boli nažive. Skupina ľudí tam hľadá nezvestné telá a snaží sa odhaliť, čo sa s každým z nich stalo. V sezóne 2, Choď Soo sa vracia ako Kim Wook, talentovaný podvodník, ktorý dokáže prehovoriť čokoľvek. Heo Joon Ho sa vracia do svojej úlohy Jang Pan Seok, ktorý spája vonkajší svet s tajomnou dedinou a stále smúti za svojou dcérou. Ahn So Hee sa zopakuje v úlohe brilantnej štátnej úradníčky Lee Jong Ah, ktorá ako hackerka vedie dvojitý život.

Nové fotografie, ktoré vyšli 18. novembra, zachytávajú trojicu Kim Wook, Jang Pan Seok a Lee Jong Ah, ktorí spolu sedia v miestnosti. Na rozdiel od jeho uvoľnenej polohy, oči Kim Wooka hľadia na Lee Jong Ah, ako keby si bol vedomý toho, čo by mohla povedať.

Výzor Jang Pan Seoka, ktorý je oblečený v strážnej uniforme, podnecuje zvedavosť divákov, čo sa zmenilo v jeho živote.

Na druhej strane, od Lee Jong Ah, ktorá sa celá usmieva svojimi žiarivými očami, sa očakáva, že príbehu dodá vitalitu tým, že predvedie svoju šikovnosť medzi Kim Wook a Jang Pan Seok. Očakávania sú veľké na chémiu troch, ktorí spolu začali bývať v spoločnom dome.

V poslednom tichu sa Kim Wook, Jang Pan Seok a Lee Jong Ah modlia za dušu nezvestnej osoby. Vrúcne pohľady troch, ktorí nevedia odtrhnúť oči od šľahajúcich plameňov, pôsobia nostalgicky. Po 1. sérii sa Lee Jong Ah spolu s Kim Wook a Jang Pan Seok chystajú opäť nájsť nezvestných ľudí, čo zvyšuje očakávania premiéry drámy.

2. séria seriálu Missing: The Other Side bude mať premiéru tento rok v decembri!

Počas čakania sledujte 1. sezónu na Viki:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )