Go Yoon Jung ohrozuje Lee Jae Wooka pokerom pri prvom stretnutí v „Alchemy Of Souls Part 2“

 Go Yoon Jung ohrozuje Lee Jae Wooka pokerom pri prvom stretnutí v „Alchemy Of Souls Part 2“

tvN zdieľal náhľad Lee Jae Wook a Choď Yoon Jung Prvé stretnutie v „Alchemy of Souls Part 2“!

„Alchemy of Souls“, ktorú napísala slávna scenáristická dvojica známa ako Hong Sisters, je fantasy romantická dráma tvN, ktorá sa odohráva vo fiktívnom národe Daeho, v krajine, ktorá neexistuje v histórii ani na mapách. Dráma rozpráva príbeh postáv, ktorých osudy sa zvrtnú v dôsledku mágie, ktorá vymení duše ľudí. Po tom, čo prvá časť drámy ukradla srdcia divákov toto leto, „Alchemy of Souls“ sa pripravuje na návrat s časťou 2, ktorá sa bude odohrávať tri roky po časti 1.

Novo zverejnené fotografie zachytávajú vojnu nervov medzi záhadnou ženou s tvárou Nak Su a Jang Wookom, ktorý vtrhne do prístavby Jinyowon. Žena, ktorá stratila pamäť, urobí odvážny krok proti Jang Wookovi, akoby sa ničoho nebála. Keďže nevie, že Jang Wook je monštrum, ktoré zabíja prepnuté duše, vyhráža sa mu, že mu ublíži s pokerom v ruke.

Jang Wook je najprv frustrovaný správaním ženy, no čoskoro ju začne pozorne skúmať zvedavým pohľadom. Pozornosť upriamuje pozornosť na dôvod návštevy Jang Wooka v prístavbe Jinyowon a na to, ako sa v budúcnosti vyvinie vzťah medzi dvoma, ktorí sa osudovo stretnú.

Produkčný tím poznamenal: „Na začiatku si žena s tvárou Nak Su, ktorá stratila pamäť, a Jang Wook vybuduje vzťah cez ľadový kameň, ktorý divákom poskytne intenzívne vzrušenie. Môžete predvídať chémiu medzi nimi, ktorá exploduje od prvého stretnutia.'

“Alchemy of Souls Part 2” má premiéru 10. decembra o 21:10. KST. Pozrite si najnovší teaser k tejto dráme tu !

Medzitým si pozrite Lee Jae Wooka v ' Výnimočný Ty “ nižšie:

Sledovať teraz

Pozrite si aj Go Yoon Jung v „ On je psychometrický “:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )