Gong Hyo Jin a Lee Min Ho sú k sebe priťahovaní napriek tomu, že v pripravovanej vesmírnej dráme nemajú gravitáciu

 Gong Hyo Jin a Lee Min Ho sú k sebe priťahovaní napriek tomu, že v pripravovanej vesmírnej dráme nemajú gravitáciu

Gong Hyo Jin a Lee Min Ho s nadchádzajúce vesmírna romantická dráma upustila od svojich prvých fotografií postavy!

„Ask the Stars“ (doslovný preklad) je nová romantická komédia o astronautovi a turistovi, ktorí sa stretávajú a zamilujú na vesmírnej stanici. Drámu bude režírovať režisér Park Shin Woo filmov „Je v poriadku nebyť v poriadku“ a „Lovestruck in the City“, zatiaľ čo scenár napíše spisovateľ Seo Sook Hyang, ktorý je známy hitmi ako „ Neodvážte sa snívať “ („Vtelená žiarlivosť“) a „ Cestoviny .“ Lee Min Ho prevezme úlohu gynekológa Gong Ryonga, ktorý zaplatil astronomické množstvo peňazí za cestovanie do vesmíru ako turista. Gong Hyo Jin si zahrá špičkovú kapitánku astronautov Eve Kim, perfekcionistku, ktorá netoleruje žiadne chyby.

Kapitánka Eve Kim a turista Gong Ryong majú na sebe skafandre. Jedna z fotografií zachytáva moment, keď Eve Kim pripevňuje náhlavnú súpravu Gong Ryonga a stojí veľmi blízko pri ňom. Spôsob, akým sa na seba pozerajú, rozochvieva srdcia divákov, čo zvyšuje očakávanie príbehu, ktorý sa bude odohrávať v priestore.

Okrem toho ďalší talentovaní herci vrátane oh jung se , Han Ji Eun , Kim Joo Heon a Čítať Očakáva sa, že prinesú vzrušenie obohatením drámy. Uvádza sa, že všetci členovia obsadenia každý deň tvrdo pracujú, aby vykonali drôtovú akciu, ktorá si vyžaduje vysokú úroveň zručností na realistické vyjadrenie stavu beztiaže v kozmickej lodi.

Zatiaľ čo o vysielacom kanáli sa ešte musí rozhodnúť, „Ask the Stars“ má byť vydaný v roku 2023.

Medzitým si pozrite Gong Hyo Jin v „ Hit-and-Run Squad “:

Sledovať teraz

Pozrite si aj Lee Min Ho v „ Legenda o modrom mori “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )