Gong Hyo Jin a Ryu Jun Yeol sú impozantní policajti v pripravovanom filme, režisér hovorí o spolupráci s hercami

 Gong Hyo Jin a Ryu Jun Yeol sú impozantní policajti v pripravovanom filme, režisér hovorí o spolupráci s hercami

V pripravovanom filme „Hit-and-Run Squad“ Gong Hyo Jin a Ryu Jun Yeol sú členmi bojovej skupiny, ktorá má za úlohu chytiť rýchlomerného obchodníka, ktorého hrá Jo Jung Suk.

Gong Hyo Jin hrá Eun Si Yeon, elitného policajta, ktorý pri pátraní po zločincoch prejavuje neľútostnú húževnatosť. Kvôli nepredvídanej udalosti je Si Yeon, ktorá bola kedysi súčasťou internej vyšetrovacej jednotky po boku tých najbystrejších zo síl, preradená do špeciálnej jednotky, kde sa s rovnakou vášňou pustí do udierania na zločincov.

Režisér Han Jun Hee povedal: „Gong Hyo Jin je herečka, ktorá vás dokáže presvedčiť, že každý príbeh je pravdivý.Ryu Jun Yeol hrá Seo Min Jae, najmladšieho z pracovnej skupiny, ale aj esa, s prirodzeným inštinktom, pokiaľ ide o autá. So športovými neposlušnými vlasmi, okuliarmi a vyklápacím telefónom je ľahké ho podceniť, no Min Jae je vytrvalý vyšetrovateľ nie nepodobný Si Yeon.

Režisér poznamenal: „Ryu Jun Yeol je herec s množstvom energie, až do bodu, keď sme si ani nedali prestávku, pretože sme sa rozprávali o filme. Má neuveriteľne inteligentný prístup k zobrazovaniu svojej postavy.“

medzitým Jo Jung Suk , v úlohe obchodníka Jung Jae Cheol hrá prvá rola darebáka svojej kariéry.

„Hit-and-Run Squad“ sa má odvysielať niekedy v januári 2019.

zdroj ( 1 ) ( dva )