Gong Hyun Joo oznamuje svadobné plány

 Gong Hyun Joo oznamuje svadobné plány

Aktualizované 1. februára KST:

Gong Hyun Joo zdieľala svoje osobné myšlienky na Instagrame po oznámení jej nadchádzajúceho manželstva.

Napísala: „Opatrne som všetkým oznámila svoje manželské plány a bola som dojatá úprimným šťastím a gratuláciami, ktoré som na oplátku dostala. Ďakujem všetkým, ktorí na mňa vrúcne dohliadali a venovali sa mi času.'Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Opatrne som oznamoval správu o sobáši a slová radosti a požehnania ma tak hlboko dojali a utešili. Ďakujem veľmi pekne tým, ktorí sa o mňa vrúcne starali a starali sa o mňa?‍♀️?

Príspevok zdieľaný používateľom Gong Hyeon-joo (@konghyunjoo) je

Pôvodný článok:

Gong Hyun Joo sa vydáva!

1. februára spoločnosť Jellyfish Entertainment oficiálne oznámila sobáš Gong Hyun Joo. Podľa agentúry sa herečka v marci ožení s necelebritou, ktorá je od nej o rok staršia.

Nasleduje celé vyhlásenie:

Dobrý deň, toto je agentúra herečky Gong Hyun Joo, Jellyfish Entertainment. Prinášame radostnú správu o Gong Hyun Joo.

Gong Hyun Joo sa v marci stáva nevestou. 16. marca bude mať svadbu s necelebritou, ktorá je od nej o rok staršia na neznámom mieste v Soule.

Snúbenec Gong Hyun Joo v súčasnosti pracuje vo finančnom sektore. Je ohľaduplný k ostatným a má spoľahlivú povahu. Po vážnom vzťahu s Gong Hyun Joo sa títo dvaja rozhodli stať sa životnými partnermi.

Vzhľadom na to, že ženích nie je známy ako celebrita, svadba sa bude konať súkromne za účasti iba rodinných príslušníkov, príbuzných a blízkych známych. Prosím pochopte, že konkrétne detaily ohľadom svadby budeme prezrádzať len ťažko.

Pošlite veľa požehnania a povzbudenia Gong Hyun Joo, ktorá stojí pred novým začiatkom po vstúpení do manželstva založeného na hlbokej dôvere a láske, ktorú k sebe [ona a jej snúbenec] majú. Tiež dúfame, že vaša budúcnosť je plná požehnania a šťastia.

Gong Hyun Joo má v úmysle pokračovať v aktívnej práci aj po svadbe, preto vás žiadame o trvalý záujem.

Ďakujem.

Gratulujeme Gong Hyun Joo!

zdroj ( 1 )