„Grey's Anatomy“ odhaľuje rady o tom, prečo sa Alex Justin Chambers nevracia do Seattlu (Spojlery)

'Grey's Anatomy' Reveals Hints on Why Justin Chambers' Alex Is Not Coming Back to Seattle (Spoilers)

Justin Chambers vľavo Greyova anatómia po 350. epizóde show a teraz séria ABC konečne uvoľňuje náznaky, čo sa stane s jeho postavou Alexom Karevom.

Začiatkom januára to vyšlo najavo Justin po 15 rokoch opustil sériu hitov a jeho posledná epizóda bola odvysielaná v novembri.

Alex odletel do Iowy, aby sa postaral o svoju chorú mamu Justin v poslednej epizóde a v epizódach odvtedy sa zapojil do deja tým, že si písal so svojou manželkou Jo, ktorú hrá Camilla Luddingtonová .

V epizóde, ktorá bola odvysielaná vo štvrtok (13.2.) Caterina Scorsoneová Amelia oslovila Jo, aby zistila, či niečím prechádza.

Kliknite dovnútra a zistite, čo Jo prezradila o Alexovi...

„Alex mi neodpovedal,“ povedala Jo Amelii. „Hovorí, že niečím prechádza a potrebuje čas, a keby som to nevedel lepšie, myslel by som si, že sa mstí za to, keď som potreboval čas. Ale viem, že by to nikdy neurobil, takže...“

'Prepáč. Som nervózna a ja...“ povedala Jo predtým, ako ju Amelia prerušila a povedala: „Odchýliť sa, keď som nervózna.“

Zdá sa, že Alex a Jo môžu prechádzať nejakými vzťahovými problémami, ktoré by mohli spôsobiť, že zostane v Iowe a nevráti sa do Seattlu.

ČÍTAJ VIAC : Tu je dôvod Justin Chambers rozhodol odísť Greyova anatómia