Hair-Inspo: Ikonické účesy K-Pop Idol, ktoré inšpirujú vašu ďalšiu cestu do kaderníctva

  Hair-Inspo: Ikonické účesy K-Pop Idol, ktoré inšpirujú vašu ďalšiu cestu do kaderníctva

Stalo sa vám niekedy, že ste pozerali hudobné video alebo živé vystúpenie a zrazu ste prestali venovať pozornosť skutočnej hudbe a pomysleli ste si: „Chlapče, keby som tak mohol mať (vložte meno-idola-tu) vlasy.“ nie? Iba ja? Či už je to váš prípad alebo nie, určite sme všetci aspoň raz snívali o výmene účesov s nejakým idolom, a aj keď neviem, či – ako ja – snívate o tom, že budete mať vlasy Jennie, ja som pekná určite existuje jeden štýl, ktorý by vám dokonale sadol. Hovorí sa nový rok, nové vlasy, však? Tu je niekoľko inspo, ktoré môžete ukázať svojmu kaderníkovi pri ďalšej návšteve, aby ste z kaderníctva odišli pripravení začať rok 2019 vyzerať skvele.

BTS – V

Ak máte náladu na nejakú farbu, ale nemôžete si vybrať len jednu, pol na pol V je skvelá voľba. Stačí si vybrať dve zo svojich obľúbených farieb a požiadať svojho kaderníka, aby urobil polovicu z každej. Len si predstavte, koľko zábavných účesov dokážete vymyslieť!

YouTube

Aminoapps

taebae-btsv

BLACKPINK Lisa

Lisine ohnivooranžové rovné vlasy s výraznou ofinou patria bezpochyby medzi knihy. Tento charakteristický vzhľad je nielen zábavný, ale aj perfektný na oživenie každého outfitu a uisťujem vás, že upúta pozornosť každého, nech ste kdekoľvek. Hoci farba môže byť trochu náročnejšia na údržbu, strih je stále jednoduchý a ľahko upraviteľný.

picsart

solunareum

parkjigguk

chuulove

Hyojong (E ' Svitanie )

Je toto dokonalý odtieň modrej alebo čo? Ak hľadáte drastickú zmenu a premýšľate, akú farbu zvoliť, táto žiarivo modrá je určite dobrá voľba. Hyojong (E’Dawn) ho predvádzal len pár dní, no v našich spomienkach určite zostane ešte dlho.

Instagram

Instagram

MAMAMOO – Kýv

Wheeinov blonďavý bob je štýlový účes a určite nás všetkých zaujímalo, či sa nám to podarí. Tento eklektický, no jednoduchý a šik štýl je veľmi dynamický, ideálny na začiatok roka s pocitom sebavedomia a posilnenia.

YouTube

moanbyul-yi

moanbyul-yi

(G)I-DLE – Yuqi

Kto povedal, že kučery a ofina nejdú dokopy? Kto to vedel, určite nevedel o Yuqi. Jej kučeravé vlasy a roztomilá ofina v tvare srdca vytvárajú ten najroztomilejší vzhľad, ktorý nie je príliš vážny, ale nie príliš rozcuchaný.

kritický krásny

junghosyub

dievčatá

DVAKRÁT - Ji Hyo

Neviem ako vy, ale keď som videl Jihyo predvádzať boba, stále rozmýšľam nad tým, že by som si ho zaobstaral aj pre seba. Tento super elegantný, no hravý účes sa hodí ku každému tvaru tváre a priznajme si, že je taký roztomilý, že si nemôžete nechať ujsť svoje dlhé vlasy.

fuj-dvakrát

sonesource

sonesource

BTS – Jimin

Milujeme Jimina v každej farbe, ale strieborná je na mieste. Nemôžem sľúbiť, že niekto z nás v ňom bude vyzerať tak kráľovsky ako on, ale striebro je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť vlasové dobrodružstvo bez toho, aby boli príliš farebné a zostali na minimálnej a elegantnej stránke vecí.

YouTube

nádherne zadarmo95

nádherne zadarmo95

Amber Liu

Hľadáte skvelý účes, ktorý kričí „Ja som šéf“? Našťastie nám ho priniesla Amber. Tento metalický modrý odtieň a trochu dlhé pixie vibrácie sú také silné a zábavné, že už nikdy nebudete mať pocit, že sú vaše vlasy nudné.

pokojne

hudba.tumblr

allminetherainbow

Červený zamat Radosť

Mnohostranný a zároveň jednoduchý vzhľad pre tých, ktorí sa ešte nevedia rozhodnúť, čo chcú, alebo uprednostňujú jednoduché štýly. Mierne dlhé vrstvy a vzdušné ofiny – najobľúbenejší kórejský štýl ofiny – sú perfektnou kombináciou na získanie desiatok vzhľadov v jednom. Ofinu môžete nechať v strede, oddeliť ju a nechať zmiznúť, alebo ju posunúť na jednu stranu, aby ste získali ofinu na boku. 3 v 1!

YouTube

jwoys

jwoys

MOMOLAND – Hyebin

Krátke vlasy, je mi to jedno! Hyebin nás všetkých rozhodne prinútil premýšľať o tom, ako si tento rok ostrihať hrivu nakrátko, a rok 2019 môže byť ideálnou príležitosťou zariskovať. Tento super roztomilý účes je riskantný, to je pravda, ale budete sa cítiť tak ľahko a šik, že bude otázkou sekúnd, kým si ho zamilujete.

ggroupsicon

nugugirls

nugugirls

Ste pripravení nechať nožnice robiť svoju prácu? Dajte nám vedieť v komentároch, kto je vaša ikona K-pop vlasov!

Caromalis je K-pop a K-beauty posadnutý vloger a spisovateľ. Môžete ju nájsť, ako robí rozhovory s niektorými z vašich (a jej) obľúbených skupín, keď navštívia NYC, skúša najnovšie trendy K-beauty alebo testuje postupy starostlivosti o pleť idolov. Pozdravuj Caro Instagram a Twitter !