Han Ji Min, Nam Joo Hyuk, Son Ho Jun a ďalší sa zhromaždia na prvé prečítanie scenára novej drámy JTBC

  Han Ji Min, Nam Joo Hyuk, Son Ho Jun a ďalší sa zhromaždia na prvé prečítanie scenára novej drámy JTBC

Nasleduj potvrdenie hlavného obsadenia, pripravovaná dráma JTBC “ Žiarivý “ uskutočnilo prvé čítanie scenára.

„Radiant“ rozpráva príbeh o žene, ktorá stratila čas, kým ho stihla využiť, a mužovi, ktorý svoje najjasnejšie dni prežíva tak, že nič nerobí a premrhá ich. Pôjde o fantasy drámu, ktorá sleduje životy dvoch ľudí, ktorí žijú v rovnakej dobe, no zároveň žijú v úplne odlišných časoch.

Hlavní herci Kim Hye Ja , Han Ji Min , Nam Joo Hyuk a Syn Ho Jun boli prítomní, ako aj ďalší herci vrátane Ahn Nae Sang , Lee Jung Eun, Kim Ga Eun a Song Sang Eun.Kim Hye Ja a Han Ji Min ukázali rôzne synergie s rovnakou postavou. Obe herečky budú hrať úlohu Kim Hye Ja, ženy, ktorá dokáže cestovať v čase. Pozitívnu a lojálnu postavu vykreslili s rôznymi šarmami. Kim Hye Ja a Han Ji Min, ktorí museli pozorne sledovať emocionálne línie postavy, pozorne kontrolovali svoje línie počas čítania scenára a predvádzali úžasné herecké výkony.

Kim Hye Ja, ktorá si prvýkrát od svojho debutu zahrá vo fantasy románe, má 70 rokov, no jej duša má 25 rokov, čo predznamenáva dramatickú premenu. Úplne sa ponorila do svojej postavy a tiež ukázala jedinečnú chémiu s Nam Joo Hyuk.

Han Ji Min tiež predviedla atraktívny výkon tým, že rozbila svoju postavu ctižiadostivej hlásateľky, ktorá je vybavená nekonečnou pozitívnou mysľou. Z realistického, empatického herectva, ktoré priťahuje publikum, je Han Ji Min už Kim Hye Ja. Aj ona ukázala skvelú chémiu s Nam Joo Hyuk.

Nam Joo Hyuk prevezme úlohu Lee Joon Ha, ktorý sa chce stať reportérom. Herec, ktorý si v rôznych dielach rozšíril herecké spektrum, predviedol pokojný, no zároveň hlboký herecký prejav. Skvele stvárnil vzostupy a pády svojej postavy a diváci už jeho novú rolu očakávajú.

Son Ho Jun si zahrá staršieho brata Kim Hye Ja Kim Young Soo, ktorý nie je zavalený časom a je plný nezbedností. Predviedol svoj chladný a obratný šarm tým, že svojím nádherným a vtipným hraním rozosmial všetkých. Očakáva sa, že vytvorí súrodeneckú chémiu s Kim Hye Ja a Han Ji Min.

Svoje úlohy si zahrali aj herci vo vedľajšej úlohe. Po prvé, Kim Ga Eun je chladnokrvná realistka menom Oh Hyun Joo, ktorá z času na čas nečakane prejavuje vrúcnosť. Song Sang Eun hrá roztomilú ašpirujúcu speváčku Yoon Sang Eun s chrapľavým hlasom. Ahn Nae Sang a Lee Jung Eun budú hrať rodičov Kim Hye Ja a počas čítania scenára stvárnili realistických rodičov s ich profesionálnym hraním.

Produkčný štáb uviedol: „Toto je špeciálna a ‚žiarivá‘ kombinácia. Bolo to čítanie scenára, kde bolo ohromujúce jemné herectvo hercov. Vášnivý výkon hercov s hutným scenárom a už kompletné postavy poskytujú príjemný úsmev a vrelú empatiu. Očakáva sa, že špeciálne herecké synergie od Kim Hye Ja a ďalších hercov budú viesť vysoko zrelú prácu.“

'Radiant' sa začal natáčať v októbri a očakáva sa, že sa bude vysielať v roku 2019.

zdroj ( 1 )