Han Seung Yeon a Shin Hyun Soo vyzerajú, že ich trápia neočakávané zvraty za „12 nocí“

 Han Seung Yeon a Shin Hyun Soo vyzerajú, že ich trápia neočakávané zvraty za „12 nocí“

Miniséria kanála A, “ 12 nocí “ je romantická dráma o Han Yoo Kyung (hrá Han Seung-yeon ) a Cha Hyun Oh (hrá Shin Hyun Soo ), ktorí spolu strávia dvanásť nocí počas svojich troch ciest v rokoch 2010, 2015 a 2018. Po prvom stretnutí s rozbúreným srdcom v roku 2010 a úprimnom opätovnom stretnutí v roku 2015 sa ich milostný príbeh začne chýliť ku koncu v epizóde tohto týždňa.

Spoilery

V poslednej epizóde Han Yoo Kyung odmietla návrh svojho priateľa, aby bola s Cha Hyun Oh. Po rozvinutí svojej romantiky si obaja užívajú vzájomnú prítomnosť predtým, ako sa budú musieť vrátiť do svojich vlastných životov s úsmevom, keď sa rozchádzajú na letisku.

V nadchádzajúcej epizóde má však Cha Hyun Oh, ktorý má teraz 33 rokov, priateľku, s ktorou diskutuje o manželstve, vďaka čomu sú diváci zvedaví, či odložil svoje city k Han Yoo Kyungovi.Na snímkach drámy je Han Yoo Kyung zobrazený, ako naráža na Cha Hyun Oh, ktorý pomáha svojej priateľke vstať. Cha Hyun Oh vyzerá šokovane, keď zbadá Han Yoo Kyung, zatiaľ čo Han Yoo Kyung neveriacky hľadí na scénu a jej uplakaný pohľad udiera do sŕdc divákov.

Okrem toho, transformácia Cha Hyun Oha z jeho funky účesu na jeho nové čierne vlasy a okuliare mu dodáva pokojnejší vzhľad, takže ľudia majú podozrenie, že sa zmenil aj zvnútra.

Diváci sú nadšení, že môžu zistiť, čo sa stalo za posledné tri roky a čo sa stane s milostným príbehom Han Yoo Kyung a Cha Hyun Oh po opätovnom stretnutí v roku 2018.

12 nocí ” odvysiela 7. decembra o 23:00 hod. KST. Nalaďte si najnovšiu epizódu „12 nocí“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )