Han Sun Hwa predvedie zmeny, ktoré prídu s návratom jej postavy v „Pracuj neskôr, vypi teraz 2“

 Han Sun Hwa predviedla zmeny, ktoré prídu s návratom jej postavy v „Pracuj neskôr, vypi teraz 2“

Han Sun Hwa chvíľu trvalo, kým sa podelila o svoje myšlienky o svojom návrate ako jednej tretiny tria v úspešnej dráme „Work Later, Drink Now“!

Na základe populárnej webovej relácie „Pracuj neskôr, vypi teraz“ rozpráva príbeh troch žien, ktorých životná filozofia sa točí okolo toho, že si po odchode z práce dajú drink. Han Sun Hwa hrá inštruktorku jogy Han Ji Yeon a herečka vyjadrila svoje šťastie, že sa mohla vrátiť ako postava, ktorá získala toľko lásky od divákov. Spomenula tiež, aké skvelé bolo stretnúť sa so svojimi kamarátmi v pití Lee Sun Bin , ktorý hrá Ahn So Hee, a Ružová „s Jung Eun Ji , ktorý hrá Kang Ji Goo, po celom roku.

Výrazný tón Han Ji Yeon a príjemný hovoriaci hlas boli dve veci, ktoré divákov v prvej sezóne skutočne zaujali, pretože zdôrazňovali pozitívny prístup a jasnú osobnosť inštruktora jogy. Han Sun Hwa poznamenal: „Stále existuje nadľudská pozitivita Han Ji Yeona. Dúfam, že diváci si užijú pozeranie aj na 2. sériu bez toho, aby im unikla žiadna z jedinečných línií a situácií Han Ji Yeon.“

Han Sun Hwa priznala, že tentoraz mala obavy zo stvárnenia Han Ji Yeon, keďže jej postava prešla od prvej sezóny niekoľkými zmenami.

'Rozhodla som sa, že najlepší spôsob, ako sa v dráme prezentovať, je držať sa scenára,' povedala. 'Študoval som a trápil sa nad situáciami a novo sa rozvíjajúcimi príbehmi v sezóne 2.'

Čo sa týka toho, na čo sa diváci mohli najviac tešiť, Han Sun Hwa si vybral pestrú povahu epizód a množstvo rôznych typov chémie medzi postavami. Už predtým sa predpokladalo, že Han Ji Yeon opustí svoju pozíciu v jogovej akadémii a presťahuje sa do tréningového centra, ktoré sa zameriava na naturalistickú jogu, a Han Sun Hwa sľúbila, že nové postavy Han Ji prinesú nové smiechy a dojímavé momenty. Yeon sa stretáva, keď sa pohybuje na svojej ceste.

Nalaďte si premiéru „Pracujte neskôr, pite hneď 2“ 9. decembra!

Medzitým si pozrite Han Sun Hwa v „ Škola 2017 “ na Viki nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )( dva )