Henry a jeho otec si užijú zábavný a dojemný výlet v Kanade

 Henry a jeho otec si užijú zábavný a dojemný výlet v Kanade

V epizóde 7. decembra „ Bývam sám Henry a jeho otec sa vybrali na špeciálny výlet do Kanady.

Na rozdiel od Henryho, ktorý sa rýchlo pripravoval na ich prvý spoločný výlet medzi otcom a synom, jeho otec si párkrát venoval čas hraním na klavíri a upratovaním kuchyne. Jeho otec tiež doručil množstvo fotiek, ktoré musel Henry podpísať, čím rozosmial hercov nad jeho nekonečnou hrdosťou na svojho syna.

Henry a jeho otec si konečne vyšli užiť jeseň v Toronte. Počas lezenia na horu sa navzájom odfotili s krásnym jesenným lístím v pozadí. Henry povedal: 'Bolo to prvýkrát, čo som s otcom vyšiel na horu.' Užili si aj scénickú jazdu na kanadskom vidieku.Otec so synom sa boli pozrieť aj na Niagarské vodopády. Oblečení v pršiplášťoch nastúpili na čln, ktorý si Henry rezervoval, aby si vodopád náležite užili. Čln čoskoro začal zrýchľovať a Henry zdesene skríkol. Ukázalo sa, že Henry omylom rezervoval rýchly čln, nie čln, ktorý by mohol pokojne vidieť vodopád.

Búrlivý čln premenil Henryho na zbabelca a nakoniec premokol. Henry tvrdil: „Ó môj bože. Nenávidím Niagaru.' Avšak na rozdiel od Henryho, ktorý sa počas veľkolepej plavby loďou neustále obával o svojho otca, jeho otec bol so zážitkom spokojný a hovoril, že to bol šťastný a dobrý zážitok.

Potom sa obaja vybrali do príjemnej reštaurácie, kde si mohli vychutnať aj nádherný výhľad na Niagarské vodopády. Henry usporiadal k narodeninám svojho otca prekvapenie, keď tajne priniesol tortu. Henry mu povedal: 'Pretože mi bolo ľúto, že nemôžem byť s tebou počas tvojich narodenín, pripravil som neskorú oslavu.'

Henryho otec vyjadril: „Bol som tak prekvapený. Bol som hlboko dojatý a vďačný, ale nevedel som, ako to vyjadriť. Bol to veľmi dojemný čas.'

Henry tiež po prvý raz v živote dal svojmu otcovi list. V liste Henry napísal: „Viem, že ste tvrdo pracovali pre svoju rodinu. Preto ma bolí srdce. Ale ja už nechcem, aby si pracoval. Odteraz sa o vás postarám. Gratulujem k narodeninám a môžete opustiť kanceláriu.' Jeho otec, inšpirovaný synovým listom plným lásky, ronil slzy slovami: „Dosiahol som svoj sen.

Pozrite si najnovšiu epizódu „ Bývam sám “ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )