Herec jazdiaci vo vozidle Son Seung Won počas dopravnej nehody pod vplyvom alkoholu sa ospravedlňuje, odstupuje z projektov

 Herec jazdiaci vo vozidle Son Seung Won počas dopravnej nehody pod vplyvom alkoholu sa ospravedlňuje, odstupuje z projektov

Po odhalení, že herec Syn Seung vyhral je v súčasnosti predmetom vyšetrovania jazda pod vplyvom a bez vodičského oprávnenia , muzikálový herec Jung Hwi prezradil, že bol anonymným pasažierom vo vozidle, o ktorom sa hovorilo v správach.

Jung Hwi sa ospravedlnil 26. decembra prostredníctvom svojho Instagramu a uviedol, že odíde zo svojich súčasných muzikálov „Rimbaud“ a „Poongwallju“.

Tu je celé rukou písané vyhlásenie Jung Hwi:Dobrý deň, toto je muzikálový herec Jung Hwi.

V čase, keď Son Seung Won jazdil pod vplyvom alkoholu, muž vo veku 20 rokov na zadnom sedadle som bol ja. Úprimne sa ospravedlňujem, že som toľkých sklamal a znepokojil.

V ten deň, po spoločnom pití, som povedal, že zavolám vodičovi a čakám v aute, ale keď [Son Seung Won] zrazu začal šoférovať, bol som veľmi prekvapený.

Potom som mal urobiť viac, aby som ho zastavil, a ospravedlňujem sa, že som to nedokázal.

Aj keď toto píšem, mám pocit, akoby som škodil produkčnej spoločnosti, hercom a divákom projektu, ktorého som momentálne súčasťou, a je mi to ľúto. Aby som predišiel akýmkoľvek ďalším škodám, odstúpim z muzikálu, ktorý robím, a nájdem čas na rozmyslenie nad svojimi činmi.

Ešte raz sa ospravedlňujem a skláňam hlavu pred tými, ktorí mi dôverovali a podporovali ma, obetiam zrážky, ako aj všetkým, ktorých sa tento incident dotkol.

Predtým, 26. decembra v skorých ranných hodinách, Son Seung Won počas jazdy narazil autom do iného vozidla s hladinou alkoholu v krvi 0,206 percenta, čo je dosť na odobratie vodičského preukazu. Hercova licencia však už bola zrušená kvôli incidentu pri šoférovaní pod vplyvom alkoholu v septembri. Herec momentálne účinkuje v muzikáli „Rimbaud“ a produkčný štáb diskutuje o zmene obsadenia.

zdroj ( 1 )