Herečka „SKY Castle“ Kim Hye Yoon zvažuje ponuku hrať v novej dráme založenej na Webtoone

 Herečka „SKY Castle“ Kim Hye Yoon zvažuje ponuku hrať v novej dráme založenej na Webtoone

Kim Hye Yoon z JTBC SKY hrad ” sa možno čoskoro vráti s novou drámou!

27. marca zdroj z dramatického priemyslu pre Sports Ilgan uviedol, že Kim Hye Yoon bude hrať hlavnú ženskú rolu Yoon Dan Oh vo filme „July Found By Chance“ (doslovný názov).

Po týchto správach zdroj z agentúry Sidus HQ Kim Hye Yoon objasnil: „Nová dráma MBC ‚July Found By Chance‘ je jednou z drám, v ktorej dostala ponuku hrať.Kim Hye Yoon sa dostala do povedomia verejnosti prostredníctvom drámy „SKY Castle“, kde stvárnila postavu Ye Seo.

Nová dráma, ktorá jej bola ponúknutá, „Júly Found By Chance“ je založená na rovnomennom filme o romantickej školskej fantasy. Rozpráva príbeh Yoon Dan Oh, dievčaťa, ktoré si uvedomuje, že je komparzistkou vo webtoone, a ide proti príbehu, aby získalo srdce jej lásky. Yoon Dan Oh je jediné dieťa v bohatej rodine, no narodila sa so slabým srdcom a celý život musela žiť opatrne. Jedného dňa sa zamiluje do chlapca, ktorý je tiež komparzista v príbehu.

„Júl Found By Chance“ bude režírovať produkčný režisér (PD) Kim Sang Hyup, ktorý predtým pracoval na „ Kráľ miluje “ a „ Očarujúce pokušenie .“ Vysielať sa bude v septembri ako pokračovanie nadchádzajúca dráma 'Začiatočnícky historik Goo Hae Ryung' (doslovný názov) v hlavnej úlohe Shin Se Kyung , ASTRO's Cha Eun Woo , Lee Ji Hoon , a viac.

Začnite sledovať Kim Hye Yoon v „SKY Castle“ nižšie, ak ste tak ešte neurobili!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( dva )