Herecké obsadenie „So I Married An Anti-Fan“ ukazuje vášeň a oddanosť v zákulisí

 Herecké obsadenie „So I Married An Anti-Fan“ ukazuje vášeň a oddanosť v zákulisí

Pripravovaná dramatická adaptácia „So I Married an Anti-Fan“ odhalila nové fotografie zo zákulisia jej hlavného obsadenia!

„So I Married an Anti-Fan“ je nová dramatická adaptácia populárneho rovnomenného románu, ktorý bol predtým adaptovaný do komiksu aj do čínskeho filmu s EXO v hlavnej úlohe. Chan-yeol , Mabel Yuan a dievčenská generácia Seohyun .

Dráma bude rozprávať nečakaný milostný príbeh Ho Joona, A-čkovej K-popovej hviezdy (hrá ho Choi Tae Joon ) a Lee Geun Young, reportér, ktorý sa nakoniec stal jeho najznámejším antifanúšikom (hrá ho Choi z Girls’ Generation Sooying ). Napriek svojmu chladnému vzhľadu má Ho Joon teplé, nežné srdce a bez vedomia Lee Geun Younga ju začne potichu strážiť a starať sa o ňu.14:00 Chansung a herečka Han Ji An budú tiež hrať Ho Joonovi dlhoroční priatelia JJ a Oh In Hyung, ktorí boli v minulosti všetci spolu stážisti. Hoci bohatý JJ bol kedysi blízkym priateľom Ho Joona, jeho nekontrolovateľná žiarlivosť ho nakoniec priviedla k tomu, aby zosnoval priateľovu smrť. Medzitým sa bojujúca herečka Oh In Hyung ocitá medzi JJ, ktorého považuje za záchranné lano, a Ho Joonom, ku ktorému kedysi prechovávala romantické city.

Nadchádzajúca dráma zverejnila 18. decembra nové fotografie svojho obsadenia, ktorý tvrdo pracuje v zákulisí. Nové fotografie zobrazujú štyroch hercov so scenármi v ruke, ako starostlivo skúmajú svoje repliky. Jedna fotografia ukazuje Chansunga, ako vášnivo nacvičuje scénu, zatiaľ čo iné ukazujú, ako Sooyoung a Choi Tae Joon rozsvietili scénu svojou veselou energiou.

Podľa produkčného štábu tieto štyri hviezdy predvádzali počas spoločných scén neuveriteľnú tímovú prácu a ich nákazlivé úsmevy oživovali atmosféru na natáčaní medzi jednotlivými zábermi.

Natáčanie filmu „So I Married an Anti-Fan“ sa začalo v auguste tohto roku a v súčasnosti je naplánované na ukončenie niekedy v blízkej budúcnosti.

Tešíte sa na túto novú drámu? Zanechajte svoje myšlienky nižšie!

zdroj ( 1 )