Hlavná speváčka dievčenskej skupiny, ktorá je známa svojim jedinečným vokálnym tónom Wows na skladbe „The King Of Mask Singer“

  Hlavná speváčka dievčenskej skupiny, ktorá je známa svojim jedinečným vokálnym tónom Wows na skladbe „The King Of Mask Singer“

Ji Jasmine na MBC's Spevák Kráľ masiek ” bolo odhalené ako hlavná speváčka rastúcej dievčenskej skupiny, ktorá sa osvedčila aj prostredníctvom projektovej skupiny a rôznych OST!

Epizóda „The King of Mask Singer“, ktorá sa odvysielala 3. februára, bola špeciálna lunárny Nový rok, ktorá spojila hlavných spevákov idolových skupín, aby o ňu bojovali.

V druhom kole sa predstavil duet medzi Ji Jasmine a Belle a všetkých strhli prevedením skladby Beyoncé „Listen“. Potom pokračovali v sólových pódiách, pričom Ji Jasmine sa ujala skladby „Spark“ od BoA a Belle hrala „The Red“ od Naomi.Spoilery

Hoci Ji Jasmine získala za duet viac hlasov v pomere 54 ku 46, Belle sa podarilo získať publikum svojou sólovou scénou a postúpiť do ďalšieho kola s celkovým skóre 103 hlasov ku 96.

Ji Jasmine si zložila masku, aby odhalila, že to nebol nikto iný ako WJSN je Yeonjung. Odkedy sa objavila v Mnetovej „Produce 101“, preslávila sa ako členka projektovej skupiny I.O.I a odvtedy sa preslávila ako silná speváčka WJSN, ktorá tiež nahrávala rôzne drámy OST s jej jedinečným vokálnym tónom. Toto je tiež jej druhýkrát v šou, pričom prvýkrát objavil ešte v januári 2017.

Choreografka Bae Yoon Jung, ktorá bola členkou panelu hostí celebrít, sa Yeonjung ospravedlnila, pretože pred odhalením s istotou povedala: 'Toto je niekto, koho som nikdy predtým neučila.' Bae Yoon Jung bol však skutočne mentorom Yeonjunga počas „Produce 101“. Snažila sa to vynahradiť, keď povedala: „Yeonjung je ešte krajšia, ako keď som ju videl naposledy. Je mi to tak ľúto. Náš Yeonjung má najlepší hlas.”

Na záver Yeonjung povedal: „Šťastný nový rok všetkým. WJSN tvrdo pracovala na propagácii našej piesne „La La Love“, tak nám prosím dajte veľa lásky. Sľubujeme, že v budúcnosti budeme robiť lepšie a ukážeme väčšie veci, tak nám prosím dajte svoju lásku.“

Tiež zdieľala fotografie na svojom osobnom účte na Instagrame a napísala: “Ji Jasmine som bola ja, Yeonjung~ Bola som taká nervózna a triasla som sa, ale užívala som si skvelú príležitosť spievať. Ujungs, šťastný nový rok a uvidíme sa po dobrom odpočinku.”

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čo mám povedať, G-Jas? Princezná G-Jasmine bola tá Yeonjung~~ haha?‍♂️? Bola som veľmi nervózna a nervózna, ale bolo fajn môcť spievať ako dobrá príležitosť✨? Šťastný nový rok priatelia, odpočívajte a vidíme sa ~~?

Príspevok zdieľaný používateľom @ uyj_s na

Sledujte jej výkony a prezrite sa nižšie!

Zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )