Hlavný spevák chlapčenskej skupiny sa svojím teplým vokálnym tónom dotýka sŕdc pri skladbe „The King Of Mask Singer“

 Hlavný spevák chlapčenskej skupiny sa svojím teplým vokálnym tónom dotýka sŕdc pri skladbe „The King Of Mask Singer“

V epizóde 17. marca „ Spevák Kráľ masiek ,“ „Orechová cukrovinka“ sa v prvom kole postavila proti „Ryžový koláč s malým ryžovým koláčom“. Spoločne zahrali emotívnu baladu „Can I Love Again“ od 4Men a Park Jung Eun.

Aby dokázal svoj zvláštny talent, že je schopný preskočiť stojaceho muža, „vlašská cukrovinka“ preskočila panelistov Kim Ho Young a Nam Tae Hyun a zapôsobila na dav.

Spoilery

„Ryžový koláč s malým ryžovým koláčom“ postúpil do ďalšieho kola s 29-bodovým náskokom a „orechový koláč“ si musel dať dole masku.

Počas spievania „I Believe“ od TVXQ sa ukázal ako nikto iný ako Zlaté dieťa je Y!

V rozhovore s produkčným štábom sa podelil: „Nemyslel som si, že dostanem toľko ovácií od davu. Cítil som sa tak osviežujúci, keď som si dal dole masku. Bola to zábava. Môj otec bol proti tomu, aby som sa stal spevákom, ale ak to uvidí, myslím, že bude hrdý.'

Po odvysielaní napísal na oficiálny Twitter účet Golden Child: „‚Orechová cukrovinka‘ od ‚The King of Mask Singer‘ dnes bola Y! Tvrdo som cvičil, aby som Goldenness (meno fandomu Golden Child) mohol počúvať peknú pesničku. Aké to bolo? Prosím, naďalej milujte Y a Golden Child~”

Pozrite si odhalenie Y nižšie!

„The King of Mask Singer“ sa vysiela každú nedeľu o 16:50. KST.

zdroj ( 1 ) ( dva )