Honey Lee hovorí o tom, že Han Ye Ri pozná už od strednej školy + ako sa cítim pohodlne s obsadením nového filmu

 Honey Lee hovorí o tom, že Han Ye Ri pozná už od strednej školy + ako sa cítim pohodlne s obsadením nového filmu

Zlato Lee sa objavil v rádiu MBC „FM Film and Music, this is Han Ye Ri “, aby porozprávala o svojom najnovšom filme „Extreme Job“, ako aj o priateľstve s moderátorom rozhlasovej relácie.

Han Ye Ri a Honey Lee sa poznajú takmer 20 rokov. Honey Lee povedala: „Chodili sme spolu na rovnakú strednú a strednú školu a delili sme medzi sebou len rok. Keď som počula, že Han Ye Ri debutovala ako herečka, povedala som: ‚Poznám tú Han Ye Ri?‘ Bola som tak prekvapená.“

Han Ye Ri tiež dodal: „Bol som prekvapený, keď som počul, že Honey Lee bola korunovaná za Miss Kórey. Myslím, že sme boli obaja prekvapení, keď sme sa o sebe dozvedeli, pretože obaja sme zmenili kariéru od toho, čomu sme sa pôvodne venovali.'Na otázku, aké bolo nakrúcanie filmu Extreme Job, Honey Lee odpovedala: „Päť hlavných hercov sa navzájom cíti tak pohodlne, že si pred sebou dokonca prdíme,“ a zasmiala sa a dodala: „Niektorí z nich dokonca prd hneď potom, čo dokončia scénu. Dostalo sa to do bodu, keď ste mohli zistiť, kto si prdol, len tým, že ste to cítili.' Prezradila aj herca Ryu Seung Ryong sa nedávno začal učiť o čajových obradoch a jeden predviedol svojim spoluhráčom na pľaci.

“Extreme Job” príde do kín 23. januára.

zdroj ( 1 )