Hong Jong Hyun posiela kamión s kávou Yeo Jin Goo počas natáčania jeho novej drámy

 Hong Jong Hyun posiela kamión s kávou Yeo Jin Goo počas natáčania jeho novej drámy

Hong Jong Hyun a Yeo Jin Goo dokázali svoje sladké priateľstvo na natáčaní novej drámy Yeo Jin Goo!

7. decembra Yeo Jin Goo zverejnil na Instagrame: „Hong Jong Hyun je najlepší~~ Ďakujem veľmi pekne hyung !!! Všetci hovoria, že kráľom na natáčaní si dnes ty!!!” Fotografie ho ukazujú, ako pózuje vo svojom kráľovskom rúchu pred kamiónom na kávu so žiarivým úsmevom na tvári.

Na nákladnom aute s kávou je banner s nápisom: „Jong Hyun dnes zaplatí za Young Goo [meno postavy Yeo Jin Goo v ‘ Absolútny priateľ ’], ktorý sa stal kráľom. Prosím, postarajte sa o nášho Jin Goo.'

Hong Jong Hyun a Yeo Jin Goo predtým spolupracovali na predprodukovanej dráme „ Absolútny priateľ “ s Girl’s Day’s Minah. Dráma, ktorá vychádza z japonskej mangy s rovnakým názvom, sa dokončila, ale zatiaľ nemá dátum vydania. Minulý mesiac, Girl’s Day’s Minah aj odoslaná kamión s kávou k natáčaniu aktuálnej drámy Yeo Jin Goo.

Yeo Jin Goo momentálne natáča historickú drámu “ Korunovaný klaun “, založené na filme „Gwanghae: Muž, ktorý sa stal kráľom“ (známy aj ako „Maškaráda“). Dráma bude mať premiéru 7. januára 2019.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hong Jonghyun je najlepší oh oh oh ~~~?? . Koniec, koniec, ďakujem hyung!!!! . Na scéne je dnes kráľ starší brat!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha #HongJonghyun? #Absolútny #Muž, ktorý sa stal kráľom #9oogram

Príspevok zdieľaný používateľom Yeo Jin Goo (@yeojin9oo) zapnuté

zdroj ( 1 )