Hostiteľ gréckej televíznej relácie sa ospravedlňuje za negatívne komentáre k mužským k-popovým idolom

 Hostiteľ gréckej televíznej relácie sa ospravedlňuje za negatívne komentáre k mužským k-popovým idolom

Po negatívnych komentároch k BTS, EXO a Chcem jednu členov gréckej televíznej show, moderátorka Katerina Kainourgiouová sa oficiálne ospravedlnila.

V minulosti mala Katerina Kainourgiou a ďalší panelisti televízneho programu „Eutixeite“ časť o zozname TC Candlera ako „Najkrajšie tváre roku 2018“. V zozname sú Jungkook z BTS a V a č. 2 a č. 5, rovnako ako Kang Daniel z Wanna One na 11. mieste a Sehun z EXO na 15. mieste.

Keď Katerina Kainourgiou a ďalší účastníci diskusie predstavili Sehuna, poznamenali ako: „Zafarbil si vlasy na červeno, ale vyzerá to hrozne. nepáči sa mi to. To je plytvanie hodnotením.' Pokiaľ ide o Kang Daniela, poznámky ako „To je žena“ a „Je to muž? Je gay?' boli vyrobené.Hostitelia pokračovali s takými pozorovaniami, keď V tiež nazvali ženou a poznamenali: „Ľudia majú zlé oči.“ O Jungkookovi vyhlásili: „Vyzerá ako ostatné kórejské idoly. Kórejskí muži sú škaredí. Kde sú muži, ktorí vyzerajú ako tieto idoly. Nikdy som ich nevidel.'

Po kritike za to, čo fanúšikovia považovali za xenofóbne a sexistické vyhlásenia, sa Katerina Kainourgiou prostredníctvom svojho Instagramu oficiálne ospravedlnila. Ospravedlnila sa fanúšikom idolov za svoje komentáre a uviedla, že šou bude v pondelok „poctou ich umeleckým stránkam“.

Čo si myslíte o tejto situácii?

zdroj ( 1 )