Idoly trojitej hrozby, ktorí sú vynikajúci speváci, rapperi a skladatelia

  Idoly trojitej hrozby, ktorí sú vynikajúci speváci, rapperi a skladatelia

Niektorí ľudia vedia len spievať, iní len rapovať a niektorí majú schopnosť produkovať hudbu.

Tieto idoly však boli požehnané všetkými tromi darmi.

Tu sú niektoré z talentovaných idolov, ktorí vedia rapovať, spievať A písať skvelú hudbu:1. BIGBANG's G-Dragon

G-Dragon je primárnym príkladom idolu, ktorý vie rapovať, spievať a produkovať. Hoci v súčasnosti slúži v armáde, sám absolvoval dve úspešné svetové turné, čím dokázal, že je určite „jediný svojho druhu“.

2. RM BTS

RM nie je len lídrom BTS, ale aj producentom a rapperom. Navyše má skvelý spev a jeho znalosť angličtiny je len bonus!

3. Zico

Zico je známy ako ikona hip hopu vďaka svojmu očarujúcemu štýlu, výrazom plným swagu a kreatívnej hudbe. S produkciou začal od debutu Block B a svoj talent predviedol spoluprácou s rôznymi umelcami z rôznych žánrov. Zico nedávno rozišli so Seven Seasons.

4. WINNER’s Song Mino

Song Mino je tiež známy svojimi schopnosťami spievať, rapovať a produkovať. Produkuje piesne pre svoju skupinu WINNER aj pre seba a nedávno produkoval všetky piesne na svojom prvom sólovom albume „XX“.

5. (G)I-DLE Jeon Soyeon

Po vystúpení v „Produce 101“ boli ľudia prekvapení, ako môže „Unpretty Rapstar“ tiež tak dobre spievať. Nielenže vie, ako rapovať a spievať, ale Jeon Soyeon produkovala skladby (G)I-DLE „LATATA“ a „HANN“.

6. DAY6’s Young K

Young K je nielen vynikajúci basgitarista, ale má mnoho zručností vrátane spevu, rapovania a písania piesní. Podieľal sa na písaní väčšiny skladieb DAY6 a dokonca vystupoval ako rapper pre kolegov z vydavateľstva JYP Baek A Yeon a Park Jimin.

7. iKON B.I

Líder a rapper iKON vie aj spievať a produkovať. V skladbe „Show Me The Money“ ukázal silné rapové schopnosti a je zodpovedný za produkciu mnohých hitov od iKON, vrátane populárneho „Love Scenario“.

8. Zvýraznenie Yong Junhyung

Highlight’s Yong Junhyung je jedným z idolov s najväčším počtom skladieb pod svojím menom a raz prezradil, že zarába dosť licenčné poplatky kúpiť ojazdené nemecké auto. Vystupoval v mnohých piesňach ako rapper, no jeho spevácky hlas je rovnako rajský. V súčasnosti predvádza svoje herecké schopnosti aj v dráme “ Káva, urob mi láskavosť .“

9. CL

CL predtým produkovala veľa skladieb ako líderka 2NE1 a zároveň predvádzala svoje rapové schopnosti a vokály. Prudká rapperka je v súčasnosti úspešnou sólovou umelkyňou.

10. Seungwoo spoločnosti VICTON

Líder skupiny VICTON Seungwoo je hlavným spevákom a rapperom skupiny. Seungwoo je spoluautorom piesní skupiny VICTON vrátane ich titulnej skladby „Unbelievable“.

jedenásť. Zatúlané deti 'Bang Chan.'

Bang Chan, Changbin a Han tvoria produkčný tím Stray Kids 3RACHA, ktorí sú všetci všestrannými trojitými hrozbami. Z nich sa líder Bang Chan podieľal na produkcii takmer každej jednej skladby Stray Kids. Po sedemročnom tréningu má vynikajúce spevácke, rapové a tanečné schopnosti.

12. Chanyeol z EXO

Keď spomínate idoly, ktoré vedia spievať, rapovať a písať hudbu, nemôžete zabudnúť na Chanyeola. Rapper má zamatovo hlboký spev, ktorý je ideálny pre daždivé dni. Chanyeol spolupracoval s umelcami ako Heize v „Unpretty Rapstar“ a Punch pre „Goblin“ OST. Podieľal sa na kompozícii alebo textoch piesní vrátane „With You“, „Gravity“, Ko Ko Bop a mnohých ďalších.

13. MONSTA X 's Jooheon

V neposlednom rade je to Jooheon, divoký, charizmatický rapper z MONSTA X. Predtým sa objavil v „Show Me The Money“ a vydal silné mixtapy. Jooheon je tiež spoluautorom mnohých skladieb MONSTA X, ako napríklad „Deja Vu“, „Perfect Girl“ a „Blue Moon“, ako aj s ďalšími umelcami ako Mad Clown a Hyolyn. Rapper má tiež neuveriteľný spevácky hlas.

Ktoré ďalšie idoly, ktoré vedia rapovať, spievať a produkovať, vás napadajú?

zdroj ( 1 )