Im Soo Hyang a Ji Hyun Woo Užite si srdcervúce prvé rande vo filme „Kráska a pán Romantický“

 Im Soo Hyang and Ji Hyun Woo Užite si srdcervúce prvé rande

KBS2 Kráska a pán Romantik “ zdieľal nové fotografie pred nadchádzajúcou epizódou!

„Kráska a pán Romantický“ rozpráva milostný príbeh herečky, ktorá si cez noc padne na dno, a produkčného režiséra (PD), ktorý ju z lásky postaví na nohy. Som Soo Hyang v hlavnej úlohe stvárňuje A-čkovú herečku Park Do Ra, ktorú jej nemilosrdná javisková mama roky robila až do špiku kostí – a ktorej život prejde nečakanou zmenou, keď náhodou narazí na asistenta réžie Go Pil Seunga ( Ji Hyun Woo ) na scéne drámy.

Spoilery

Predtým začal Pil Seung rozvíjať city k Do Ra, no namiesto toho ju chladne odstrčil. Avšak predtým, ako si to uvedomil, Pil Seung už prepadol Do Ra. Po potvrdení svojich citov k sebe sa obaja podelili o objatie, ktoré rozbúchalo srdce.

Novo zverejnené fotografie zachytávajú Do Ra a Pil Seunga, ako si užívajú čas pre seba v kempingu. Sedia vedľa seba, varia ramen a trávia príjemný čas, keď sa opierajú jeden o druhého.

Okrem toho Do Ra potľapká Pil Seunga po hlave, čo spôsobí, že sa Pil Seung na Do Ra láskyplne usmieva. V noci Pil Seung daruje gitarové vystúpenie pre Do Ra, ktorý je dojatý jeho gestom. Fotografie vzbudzujú očakávanie na ich srdcervúci dátum kempovania.

Produkčný tím povedal: „Uskutoční sa prvé rande medzi Do Ra a Pil Seung, ktoré všetci očakávajú, a srdcervúci tajný vzťah týchto dvoch divákov rozochveje srdcia divákov, čím vzbudí očakávanie, ako sa bude ich románik vyvíjať.

12. epizóda “Kráska a pán Romantický” sa bude vysielať 28. apríla o 19:55. KST.

Počas čakania si pozrite „Kráska a pán Romantický“ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )