Im Soo Jung, Jang Ki Yong, Lee Da Hee a ďalší potvrdení pre tvN Romance Drama

 Im Soo Jung, Jang Ki Yong, Lee Da Hee a ďalší potvrdení pre tvN Romance Drama

Hlavné obsadenie bolo oznámené pre nadchádzajúcu drámu tvN „WWW“!

Predtým to tak bolo potvrdil že Som veľmi mladý bude hrať v dráme. 26. februára vyšlo najavo, že Jang Ki Yong , Lee Da Hee , Jeon Hye Jin , a Ji Seung Hyun bolo potvrdené, že sa k nej pridá.

„WWW“ je romantická dráma o ženách, ktoré pracujú na webových portáloch, a príbehoch ich skutočnej romantiky.

Im Soo Jung prevezme úlohu Bae Ta Mi, veľmi súťaživej ženy, ktorá je vedúcou manažérkou najväčšieho webového portálu Unicorn. Práca bola pre ňu vždy dôležitejšia ako randenie, ale to sa zmení, keď do jej života vstúpi Park Mo Geon.

Jang Ki Yong bude hrať Park Mo Geon, CEO a geniálny producent spoločnosti, ktorá vytvára hudbu pre hry. V pasáži stretne Bae Ta Mi a prepadne jej súťaživému duchu.

Lee Da Hee bol obsadený ako Cha Hyun, hlavný manažér číslo 2 webového portálu Baro. Je bývalou hráčkou džuda s horúcou povahou a rada sleduje drámy s bláznivými dejmi. Nikdy nemala trvalý vzťah, pretože ju všetci jej bývalí priatelia podvádzali.

Jeon Hye Jin bude Song Ga Kyung, riaditeľka spoločnosti, ktorá prevádzkuje Unicorn. Je v dohodnutom manželstve s Oh Jin Woo (Ji Seung Hyun), synom rodiny, ktorá vedie KU Group.

Film „WWW“ bude režírovať Jung Ji Hyun, ktorý pracoval na filme „Mister Sunshine“, a scenár napísala Kwon Do Eun, ktorá si vybudovala filmografiu ako pomocná scenáristka Kim Eun Sook.

Zdroj ( 1 )