IU otvára nedávne fámy o investičných podvodoch

  IU otvára nedávne fámy o investičných podvodoch

IU prisahá na svoju kariéru, že nespáchala investičný podvod.

8. januára sa IU obrátila na Instagram, aby oslovila nedávne online fámy z jej spáchania investičného podvodu.

Tu je celé vyhlásenie:Získanie nespravodlivo poskytnutých informácií o kúpe pozemku za účelom jeho predaja za vyššiu cenu a zisku 2,3 ​​miliardy wonov. Nič z toho nie je pravda. Prisahám na svoju kariéru, ktorá je pre mňa osobne najcennejšia, že v tom nie je žiadna lož. Rozhodol som sa na tomto mieste zostať dlho, dlho a naplánovať a vyskúšať veľa vecí.

Ak existujú ľudia, ktorí stále tvrdia, že som získal prístup k nespravodlivým informáciám a úmyselne som ich použil na predaj za účelom zisku, predložte jasnejší dôkaz. Myslím si, že by ste mali prejaviť aspoň toľko úsilia, ak ste si svojimi podozreniami natoľko istý, že by ste úplne zdiskreditovali hodnoty a činy jednej osoby.

Pretože som si istý, že ma to neunaví a nebude ma to znepokojovať, určite sa niekedy dočkám vášho ospravedlnenia. Okrem toho, ako som včera prezradil, v budove okrem mňa žije a trávi čas aj mnoho ďalších ľudí. Zdvorilo žiadam, aby reportéri rešpektovali svoje súkromie a susedov, ktorí bývajú v okolí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zisk 2,3 miliardy wonov, získanie nekalých informácií za účelom špekulácií. Nie všetko je pravda. Pre mňa, najcennejšieho a najvzácnejšieho, prisahám, že nebudem vôbec klamať a riskovať svoju kariéru. Toto je miesto, kde som sa rozhodol zostať „dlho a dlho“ a plánovať a realizovať veľa vecí. Napriek tomu tí, ktorí stále tvrdia, že som zámerne špekuloval, aby som získal nekalé informácie a nespravodlivé zisky, nech mi predloží jasné dôkazy. Ak sú vaše pochybnosti dostatočné na to, aby ste úplne popreli hodnoty a správanie človeka, myslím, že by ste sa mali snažiť spravodlivo ich kritizovať. Som si istý, že nebudem nervózny ani unavený, takže sa raz určite ospravedlním. Mimochodom, ako sa včera ukázalo, v budove žije veľa ľudí, nielen ja. Prosíme novinárov, aby rešpektovali súkromie ich aj miestnych.

Príspevok zdieľaný používateľom Tento moment (@dlwlrma) zapnuté

Po fámach agentúra IU oznámil svoje plány podniknúť právne kroky.

zdroj ( 1 )