IZ*ONE spustí svoju vlastnú webovú varietnú show

 IZ*ONE spustí svoju vlastnú webovú varietnú show

IZ*ONE spustí svoju vlastnú webovú varietnú show!

8. januára mobilná platforma SBS Mobidic odhalila: „Odhalíme tretí projekt série 'Idol City', 'IZ*ONE City.'“ Séria „Idol City“ je zábavný program základnej úrovne pre začínajúcich idolov. skupiny. Seniori série „Produce“ I.O.I a Chcem jednu Svoj status „idolov generácie“ dokázali aj svojimi vlastnými programami „Idol City“.

„IZ*ONE City“ bude mať školský koncept a je založené na lekcii, že „fanúšikovia sa objavia, ak to pustíme“. Členovia skupiny budú spoločne vykonávať misie od „vstupného ceremoniálu“ až po poslednú hodinu. Od všetkých členov IZ*ONE sa očakáva, že predvedú nečakané kúzla so svojou jedinečnou túžbou vyhrávať hry, výbušnými rozmanitými schopnosťami a svojimi okázalými výkonmi.Fanúšikovia môžu tiež očakávať, že vášeň IZ*ONE sa stane „idolmi rozmanitosti“, ktorá sa prejaví prostredníctvom ich grotesky. Produkčný štáb uviedol: „[Vedúca IZ*ONE] Kwon Eun Bi prezradila, že bola ‚znepokojená, pretože [sme] uvoľnili viac, ako som očakával.‘ Keďže IZ*ONE sa pri natáčaní skvele bavila, individuálne, prirodzené kúzla členov sa ukáže.'

„IZ*ONE City“ bude predvydaný na dva týždne prostredníctvom POOQ 18. januára. Od 1. februára bude relácia dostupná aj prostredníctvom kanála Mobidic.

zdroj ( 1 )