Jang Hyuk, Kim Sun Ah a Jung Chaeyeon z DIA sú víťazmi cien Grimae 2018

 Jang Hyuk, Kim Sun Ah a Jung Chaeyeon z DIA sú víťazmi cien Grimae 2018

Jang Hyuk , Kim Sun Ah a DIA Jung Chaeyeon sú tohtoročnými držiteľmi cien Grimae.

Slávnostné odovzdávanie cien Grimae za rok 2018 sa uskutočnilo 7. decembra o 18:30. KST v sále umenia KBS. Spolu so slávnostným odovzdávaním cien sa uskutočnilo slávnostné otvorenie Kórejskej vysielacej spoločnosti, vytvorenej zlúčením Kórejskej asociácie fotografických riaditeľov (KDPS) a Kórejskej asociácie riaditeľov televíznych kamier.

Ceny Grimae boli vytvorené v roku 1993 spoločnosťou KDPS. Cena sa udeľuje filmovým režisérom, ktorí sa za posledný rok snažili o vynikajúcu kvalitu obrazu a experimentálny obraz v dokumentárnych filmoch, drámach a projektoch produkovaných jednotlivými vysielacími spoločnosťami.Herecká sekcia vyberá herca s najlepším výkonom a imidžom spomedzi hercov, ktorí pôsobili v minulom roku prostredníctvom hlasovania od filmových režisérov. Jang Hyuk z MBC's kúpeľný otec “ a Kim Sun Ah z SBS „ Mali by sme sa najprv pobozkať ?' získali najvyššie herecké ocenenie. Jung Chaeyeon z ' do. Jenny ” dostal cenu pre nováčika za herecký výkon.

Kategóriu najlepšej drámy získali Kim Hwa Young a Park Chang Soo z MBC „Bad Papa“ a kategóriu najlepší dokumentárny film získali Jung Ki Hyun z „SBS Special-THE Squirrel“, zatiaľ čo kategóriu najlepšia show a vysielanie získala Lee Hyung Seok a šesť ďalších zo SBS „UHD Special of Inkigayo“.

Producentka Cho Soo Won zo skupiny SBS 30 ale 17 “ získal cenu za najlepšiu réžiu, zatiaľ čo zosnulý režisér Moon Seung Ho z KBS získal cenu za celoživotné dielo.

Gratulujeme všetkým!

zdroj ( 1 )