Jang Ki Yong a Nana potvrdené pre nadchádzajúcu drámu OCN

 Jang Ki Yong a Nana potvrdené pre nadchádzajúcu drámu OCN

Jang Ki Yong a Nana budú spolupracovať na pripravovanej dráme OCN!

Nadchádzajúca dráma OCN „Blue Eyes“ potvrdila svoje ženské a mužské hlavné úlohy. Je to melodráma, ktorá rozpráva príbeh muža, ktorý musí zabiť, a ženy, ktorá ho musí chytiť.

Jang Ki Yong sa predstaví v úlohe nájomného vraha menom Kim Soo Hyun. Dokáže premeniť akýkoľvek predmet na zbraň proti ľuďom a použiť ho, ako chce. Vďaka schopnosti rýchlo posúdiť situáciu vypracuje dokonalý plán na zabitie a odchod. Verejnosť o ňom nevie nič vrátane jeho veku, mena a rasy, no najmocnejšia organizácia v každej krajine ho hľadá vždy, keď sa nájde cieľ, ktorý by chceli zlikvidovať. Snaží sa nadviazať skutočné vzťahy s ľuďmi okolo seba, no vždy hľadá lásku.Nana prevezme úlohu Do Hyun Jin. Po ukončení štúdia na policajnej akadémii začala pracovať ako detektívka v Soule. Nedokáže prehliadať nespravodlivosť, ale má srdce pozrieť sa za biele klamstvá. Má skvelú intuíciu a dôveruje svojmu inštinktu, no vie, že sa musí spoliehať aj na vedecké údaje, aby urobila to najlepšie rozhodnutie. Navonok pôsobí chladne, no má súcit s bolesťou iných ľudí.

Produkčný tím poznamenal: „Očakávame, že synergia medzi Jang Ki Yongom a Nanou, ktorí dodajú svojim postavám svoj vlastný šarm, nám pomôže vytvoriť najlepšiu drámu. Tešíme sa na „Blue Eyes“, ktoré sa bude vysielať niekedy v marci 2019 na OCN.“

Zaujíma vás táto dráma?

zdroj ( 1 )