Jang Nara je dobrovoľne prijatý do psychiatrickej liečebne v 'Môj šťastný koniec'

 Jang Nara je dobrovoľne prijatý do psychiatrickej liečebne v 'Môj šťastný koniec'

TV Chosun“ Môj šťastný koniec “ sa podelil o nové fotografie pred nadchádzajúcou epizódou!

„Môj šťastný koniec“ je psychologický triler o žene, ktorá čelí šokujúcej pravde po tom, čo ju zradili tí, ktorým dôverovala. Jang Nara hrá ako prudko ambiciózny Seo Jae Won, výkonný riaditeľ a ovplyvňovateľ nábytkárskej spoločnosti, ktorý sa vášnivo ženie za úspechom po tom, čo prežil nešťastné detstvo.

Spoilery

V predchádzajúcej epizóde „My Happy Ending“ manžel Seo Jae Won Heo Soon Young ( Syn Ho Jun ) zomrela na otravu a hoci Seo Jae Won vyšetrovala polícia za jeho vraždu, pre nedostatok dôkazov ju prepustili. Neskôr, keď Jae Won zažila úzkosť a nervozitu pred stretnutím akcionárov, ktorého cieľom bolo prepustiť ju, uvedomila si, že jej priateľ a psychiater Jo Soo Kyung (Lim Sun Woo), s ktorým sa vždy radila, bola halucinácia. Na konci epizódy dobrovoľne vstúpila do psychiatrickej liečebne.

Novo zverejnené fotografie z ďalšej epizódy drámy zobrazujú Seo Jae Won, ako sa lieči v psychiatrickej liečebni. Poslušne berie lieky, ktoré jej podala sestrička, absolvuje vyšetrenia a s lekárom sa pustí do vážneho rozhovoru o svojom psychickom stave. Na jednej fotografii sa zdá, že Jae Won trpí úzkosťou po prebudení z nočnej mory, ktorá ju zaliala pot.

V nasledujúcej sérii fotografií sa Seo Jae Won aktívne zúčastňuje skupinovej terapie spolu s ostatnými pacientmi, čo odhaľuje jej odhodlanie zotaviť sa z bipolárnej poruchy, ktorou už dlho trpela.

Podarí sa Jae Won zotaviť a vrátiť sa do normálneho života? A dokáže sa vymaniť z halucinácie Jo Soo Kyung a zistiť pravdu o smrti svojho manžela?

Podľa produkčného tímu drámy zapôsobila Jang Nara svojím hraním počas natáčania scény liečenia v psychiatrickej nemocnici. Dokonale vykreslila emóciu Seo Jae Won na horskej dráhe – od zúfalstva zo začiatku ťažkého boja o znovuzískanie duševného zdravia až po agóniu z prekonania svojej bolesti. Okrem toho realisticky zobrazila úzkostlivú a nervóznu Jae Won, ktorá prelievala slzy, keď sa snažila dať dokopy po nočnej more, a bezchybne zachytila ​​odhodlanie Jae Won prekonať svoj strach a dať zo seba to najlepšie počas liečby.

Produkčný tím filmu „My Happy Ending“ povedal: „Dobrovoľné prijatie [Seo Jae Won] do psychiatrickej liečebne a podrobný proces jej liečby vzbudia súcit aj očakávanie. Dodali: 'Prosím, nalaďte sa, aby ste videli, či [Seo Jae Won] bude môcť bezpečne dokončiť liečbu a začať svoju vzrušujúcu [pomstu].'

Ďalšia epizóda “My Happy Ending” sa bude vysielať 3. februára o 21:10. KST.

Pozrite si predchádzajúce epizódy drámy nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )