Januárové návraty a debuty na ceste

  Januárové návraty a debuty na ceste

Január je nabitý množstvom návratov, debutov a nových vydaní, keďže svet K-popu začína nový rok!

Pozrite sa, čo príde v prvom mesiaci roku 2019 nižšie.

1. januáraSpevák Shaun sa podelí o svoj nový mini album 1. januára. Bude to jeho prvé vydanie za šesť mesiacov od albumu „Take“. Zahŕňala pieseň „Way Back Home“, ktorá sa stala skladbou centrom sporu nad svojimi digitálnymi rebríčkami.

2. januára

Ryeowook zo Super Junior vydáva svoj nový mini album „Drunk on Love“ 2. januára po meškanie od jeho plánovaného vydania v decembri kvôli jeho diagnóze chrípky typu A. Predtým obdaroval fanúšikov skladbou pred vydaním „ Jeden jediný .“

Chungha v ten deň sa vracia so svojím druhým singlom “ Už o polnoci .“

N.Flying zdieľa svoj druhý singel „Fly High Project“ Strecha ” 2. januára. Toto je ich prvé vydanie ako štvorčlenná kapela po odchode Kwon Kwang Jin.

4. januára

f(x). Mesiac odhaľuje svoj nový sólový digitálny singel “ Aj tak “ 4. januára.

V ten deň bude debutovať nová chlapčenská skupina M.O.N.T od FM Entertainment so skladbou „Will You Be My Girlfriend?“

7. januára

Ružová sa vracia 7. januára s ich ôsmym mini albumom “ percent .“ Ich novú titulnú skladbu napísali Black Eyed Pilseung a Jun Goon, ktorí stáli za ich hitom z roku 2018 „ Som veľmi chorý .“

iKON album „New Kids Repackage: The New Kids“ vrátane titulnej skladby „ Som v poriadku “ vyjde v ten deň.

KNK sa 7. januára vracia na dlho očakávaný comeback so svojim singlom “ Lonely Night .“ Pôjde o ich prvé propagované vydanie za rok a pol, ako aj prvé po odchode skupiny z YNB Entertainment, odchode člena Youjina a pridaní nového člena Lee Dong Won.

8. januára

WJSN (Cosmic Girls) sa vracia 8. januára s „ W J Zostať? “Skupina bude propagovať s 10 členov opäť, zatiaľ čo Mei Qi, Xuan Yi a Cheng Xiao sú zaneprázdnení v Číne.

9. januára

9. januára uvedú dva debuty chlapčenských skupín!

Jellyfish Entertainment debutuje nová chlapčenská skupina VERIVERY 9. januára. Agentúra je tiež domovom VIXX a gugudanu.

RBW Entertainment chlapčenská skupina ONEUS v ten deň tiež debutuje svojim prvým albumom. Medzi ďalších umelcov RBW patria MAMAMOO, VROMANCE a ONEWE.

14. januára

PRIATEĽ sa vracia 14. januára s ich druhým albumom „Time for Us“ s titulnou skladbou „ svitanie “ od producentov za ich skladbou z apríla 2018 “ Čas na mesačnú noc .“

16. januára

ASTRO sa vracia 16. januára s ich prvým úplným albumom “ Všetko Svetlo .“

Viac, na čo sa môžete tešiť

Noh Tae Hyun z HOTSHOT bude zdieľať svoje prvý sólový mini album v januári. g.o.d oslávi svoje 20. výročie aj albumom s názvom “ POTOM TERAZ ' tento mesiac.

SM bude debutovať ich nová čínska chlapčenská skupina WayV v januári, ktorá zahŕňa členov NCT a v budúcnosti sa môže zapojiť do aktivít NCT. LOONA tiež nedávno vydala a ukážkové video môže to byť náznak nového vydania v januári.

Na ktoré januárové vydanie sa najviac tešíte?