Jazda „Star Wars: Rise of the Resistance“ je teraz otvorená v Disneylande

'Star Wars: Rise of the Resistance' Ride is Now Open at Disneyland

Dnes sa v Disneylande otvára dlho očakávaná jazda Star Wars ‚Rise of the Resistance‘!

Nová jazda, ktorá sa nachádza na „Galaxy's Edge“ v parku Disneyland, je jednou z doteraz najambicióznejších a najpôsobivejších atrakcií Disney a pravdepodobne prevyšuje klasickú jazdu Star Tours v Tomorrowlande a novšiu jazdu Millennium Falcon: Smugglers Run.

V rámci bezplatnej mediálnej ukážky sme si jazdu mohli pozrieť ešte pred dňom otvorenia. Tu ste súčasťou Odporu na misii uniknúť pred Prvým rádom a ich vodcom Kylo Renom. Jedna z najdlhších jázd Disneyho, plný zážitok z tejto epickej jazdy trvá približne 15 minút, pretože vás prevedie niekoľkými pohlcujícími scénami až po záverečnú sekvenciu jazdy na konci.

Niečo, čo spoločnosť Disney Imagineering robí stále viac a viac, je, že zážitok z linky je tiež súčasťou zábavy. Od veľmi detailných jaskynných štruktúr až po šatňu naplnenú zariadením Resistance, pozornosť venovaná detailom je prvotriedna. Časť jazdy vám navyše umožní vstúpiť do špeciálnej transportnej lode s plne animatronickou postavou Mon Calamari s názvom Lt. Beck a klasickým obľúbeným z pôvodnej trilógie Nien Nunbom ako vaším pilotom. Normálne to vyzerá ako oslavovaná miestnosť, ale táto transportná loď tiež simuluje pohyb, keď sa trasie a otáča, ako keby skutočne lietala vesmírom.

Odtiaľ vás zajmú ​​a odvezú na palubu lode Star Destroyer Prvého rádu. Prvá vec, ktorú uvidíte, keď vstúpite na loď, je jedna z najúžasnejších, obrovská miestnosť plná Stormtrooperov Prvého rádu a bojová loď Tie Fighter v životnej veľkosti. Vrcholom tejto časti ‚jazdy‘ sú však ‚členovia obsadenia‘ oblečení ako dôstojníci Prvého rádu, ktorí sú úplne charakterní, keď sa na nás bojovníkov ‚Odporu‘ pozerajú s úplným znechutením, keď na vás štekajú rozkazy.

Odtiaľ vás odvezú do veľmi klaustrofobickej záchytnej miestnosti, kde vás odbojári vytrhnú. Tu začína skutočná časť „jazdy“! Zvyšok cesty vás zavedie na transport, ktorý vás presviští cez torpédoborec Prvého rádu, keď sa dostanete do únikového modulu.

Celkovo jazda takmer slúži ako ukážka technických úspechov všetkých úspechov a inovácií Disney Imagineering. Od špičkovej animatroniky (ako Pirates of the Carribean), skvelých holografických efektov (ako Haunted Mansion), jazdiacich áut bez stopy (ako Ratatouille Ride), úžasných pohlcujúcich videosekvencií (ako Star Tours) a dokonca aj nečakaného prekvapenia na konci. pocit, že táto jazda je súhrnom všetkých jázd, ktoré Disney ponúka.

Jazda predstavuje dokončenie „Galaxy's Edge“, ktorý sa nachádza v parku Disneyland a pripája sa k Disney Worldu na Floride, ktorý pred niekoľkými týždňami otvoril „Rise of the Resistance“.

V spojení s oficiálnym spustením jazdy park ponúka niekoľko nových tovarov vrátane tričiek a lodí s únikovými modulmi spolu s niekoľkými novými nápojmi a občerstvením. V prípade, že by ste to prehliadli, v skutočnosti aj herecké obsadenie Hviezdnych vojen, ktoré sa v jazde výrazne objavuje skontroloval jazdu späť v decembri.

Nezabudnite si pozrieť „Star Wars: Rise of the Resistance“, ktorý je teraz otvorený v Disneylande v Kalifornii.

Rise of Resistance: Disneyland