Jedno z najväčších tajomstiev „Kancelárie“ bolo práve odhalené – Čo napísal Jim Pam v tej čajovej poznámke!?

 Jeden z najväčších'The Office' Secrets Was Just Revealed - What Did Jim Write to Pam in That Teapot Note!?

Jenna Fischerová , ktorý hral Pam na Kancelária , odhaľuje jedno z najväčších tajomstiev šou.

Ak neviete, v poslednej sezóne Pam konečne prečíta kartu, ktorú Jim ( John Krasinski ) napísal jej pred mnohými sezónami a umiestnil do čajníka, kým neboli pár.

„Je tam scéna, kde Jim dáva dokumentárnym filmovým štábom dokopy zábery z ich romániku a ukazuje ich Pam. Pam vidí, že tam bol odkaz, ktorý Jim ukradol, potom jej ho podá a ona si ho prečíta,“ Jenna vysvetlil v podcaste Office Ladies. „Poviem niečo, čo som ešte nikdy nepovedal, mám tiež pocit, že sa možno rozplačem. Som jediný, kto vie, [čo bolo napísané v poznámke] a John vie.'Jenna potom odhalil, že poznámka bola poznámka, že John napísal špeciálne pre Jenna o ich spoločnom čase na šou.

„Uzatvárali sme sériu a všetci sme boli v tom čase tak emotívni, viete? A to bola jeho rozlúčka,“ Jenna pokračoval. „Takže som na kamere a otváram túto poznámku John Napísalo mi to a ja som začal plakať, len som začal revať. Prvý záber bol pravdepodobne nepoužiteľný.“

„Bola to tá najsladšia poznámka a viete, Pam pred kamerou hovorí: ‚Nikdy nepoviem, čo tam bolo, ale viem, že to bolo dokonalé‘? No nikdy nepoviem presne čo John napísala, ale poviem, len viem, že to bolo perfektné,“ obsahovala.

Ak vás zaujíma, kde sa pozerať Kancelária po jeho odstránení z Netflix … máme dobré správy .