Jennie z BLACKPINK odhaľuje 5 vecí, ktoré chlapi robia, kvôli ktorým sa jej srdce zachveje

 Jennie z BLACKPINK odhaľuje 5 vecí, ktoré chlapi robia, kvôli ktorým sa jej srdce zachveje

V najnovšej epizóde relácie SBS „ Village Survival, Osmička BLACKPINK Jennie sa podelila o niekoľko tipov, ako si ukradnúť srdce!

Počas epizódy varietnej šou z 21. decembra Jennie odhalila „päť najlepších akcií, ktoré môžu chlapi urobiť, aby sa jej srdce zachvelo“.

Podľa jej odpovedí členka BLACKPINK jednoznačne oceňuje dobrého poslucháča – Jennie sa pre číslo 1 rozhodla „keď si chlap spomenie na niečo, čo som v minulosti spomenula a urobí to pre mňa“, kým číslo 2 bolo, „keď chlap pozorne počúva na to, čo hovorím.'Ďalšie dve možnosti Jennie boli špecifickejšie pre počasie. Jej voľba pre číslo 3 bola „keď si chlap vyzlečie kabát, aby som si ho obliekol, pretože je vonku zima“, čo sa nieslo v rovnakom duchu ako číslo 4, „keď mi chlap rukou blokuje slnečné svetlo. za slnečného dňa.'

Nakoniec, Jennie si vybrala číslo 5 „keď chlap kráča pomaly, aby zodpovedal môjmu tempu, pretože mám opätky.“ Hneď ako počul odpoveď, Yang Se Hyung | vyskočil na nohy, aby kráčal vedľa Jennie veselo pomalým tempom, čím rozdrvil zvyšok sadry.

Súhlasíte s výberom Jennie? Zanechajte svoje myšlienky nižšie!

Pozrite si predchádzajúcu epizódu „Village Survival, the Eight“ tu:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )