Jo Jung Suk a Lee Shin Young majú silné pocity pre Shin Se Kyung vo filme „Captivating the King“

 Jo Jung Suk a Lee Shin Young majú silné pocity pre Shin Se Kyung vo filme „Captivating the King“

Nadchádzajúca dráma tvN „Captivating the King“ odhalila pred premiérou nové fotografie!

Napísal “ Korunovaný klaun “ spisovateľka Kim Sun Deok, „Captivating the King“ rozpovie príbeh lásky kráľa Yi In ( Jo Jung Suk ), nešťastný panovník, ktorý sa napriek svojmu vysokému postaveniu cíti vo vnútri prázdny, a Kang Hee Soo ( Shin Se Kyung ), ktorého počiatočná zápletka pomsty voči nemu sa premení na nečakanú príťažlivosť.

Novo zverejnené fotografie zobrazujú napätú scénu, v ktorej kráľ Yi In a Kim Myung Ha ( Lee Shin Young ) vymieňať si pohľady s Kang Hee Soo medzi nimi v daždi.

Kim Myung Ha je synom nepriateľa kráľa Yi In Kim Čong Bae ( Jo Sung Ha ), ktorý je ministrom vojenských vecí. Kim Myung Ha prechováva city ku Kang Hee Soo, ale Kang Hee Soo ho vždy odmietne. Napätie stúpa medzi vzťahom medzi Kang Hee Soo, ktorá tají svoju pravú identitu pred kráľom Yi In, Kim Myung Ha, ktorá má tajomstvo, a kráľom Yi In, ktorý pociťuje ku Kang Hee veľkú zvedavosť a srdcervúce vzrušenie. Soo. Navyše, keďže Kang Hee Soo a Yi In sľúbili hrať Go, keď pršalo, diváci sú zvedaví, čo sa počas tohto náhodného stretnutia odohrá.

Novo zverejnené fotografie zobrazujú výrazne odlišné výrazy tváre týchto troch. Kráľ Yi In hľadí nahor so vzrušením a zvedavosťou v tvári na toto dlho očakávané stretnutie s Kang Hee Soo, jediným priateľom, s ktorým hrá Go. Naproti tomu Kim Myung Ha na niekoho civie ostrým pohľadom. Medzitým Kang Hee Soo vyzerá znepokojene, keď sa snaží vyhnúť očiam kráľa Yi In.

“Captivating the King” bude mať premiéru 21. januára o 21:20. KST. Počas čakania si pozrite upútavku na drámu tu !

Sledujte Jo Jung Suka v ' Kvet Nokdu “:

Sledovať teraz

Pozrite si aj Lee Shin Young v „ CEO-dol Mart “ nižšie:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )