John Travolta spomína na manželku Kelly Preston vo filme Heartfelt Tribute After Her Death

 John Travolta spomína na manželku Kelly Preston vo filme Heartfelt Tribute After Her Death

John Travolta smúti nad smrťou svojej manželky Kelly Preston .

66-ročný herec sa ujal Instagram v nedeľu večer (12. júla) smútiť nad smrťou herečky po tom, čo to bolo oznámené zomrela vo veku 57 rokov po dvojročnom boji s rakovinou prsníka .

'S veľmi ťažkým srdcom vám oznamujem, že moja krásna manželka Kelly prehrala svoj dvojročný boj s rakovinou prsníka.' John napísal. „Vybojovala odvážny boj s láskou a podporou mnohých. Moja rodina a ja budeme navždy vďační jej lekárom a sestrám v MD Anderson Cancer Center, všetkým zdravotníckym centrám, ktoré pomohli, ako aj jej mnohým priateľom a blízkym, ktorí boli po jej boku.

John a Kelly sa vydala v roku 1991. Zostali po nej ich deti Ona , 20 a Benjamin , 9. Ich syn Jett zomrel ako 16-ročný v roku 2009.

'Kellyina láska a život budú vždy v pamäti,' John pokračoval. „Urobím si nejaký čas, aby som tu bol pre svoje deti, ktoré stratili matku, takže mi vopred odpustite, ak sa o nás chvíľu neozvete. Ale prosím vedzte, že budem cítiť váš výlev lásky v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch, keď sa uzdravíme. Celá moja láska, JT”

Pozrite si všetky hviezdy, ktoré sme v roku 2020 doteraz stratili…