Joo Ji Hoon, Jin Se Yeon a Kim Kang Woo hviezdy v napínavých charakterových plagátoch pre novú drámu

 Joo Ji Hoon, Jin Se Yeon a Kim Kang Woo hviezdy v napínavých charakterových plagátoch pre novú drámu

Nová dráma MBC od pondelka do utorka “ Predmet “ odhalila podmanivé plagáty s ukážkami postavy Joo Ji Hoon , Jin Se-yeon a Kim Kang Woo | .

„The Item“ bude fantasy trhák, ktorý rozpráva príbeh dvoch ľudí so zvráteným osudom, ktorí sa pokúšajú odhaliť tajomstvá tajomstiev predmetov s nadprirodzenými schopnosťami. Nové plagáty postáv odrážajú charizmu a silu, ktorú každý herec vnesie do drámy.

Prvým je Joo Ji Hoon, ktorý preberá úlohu Kang Gona, spravodlivého a odhodlaného prokurátora na centrálnej prokuratúre v Soule. Pozerá sa priamo do kamery, keď sa krčí vedľa osoby ležiacej na zemi, a v jeho ostrom pohľade je aj náznak nervozity. Jeho slogan znie: „Dejú sa nám neuveriteľné veci“, čo vyvoláva otázku, čoho bol svedkom a čo znamená jeho výraz.Spolu s ním bude Jin Se Yeon hrať Shin So Young, kriminálnu profilovačku, ktorá pracuje v Soulskej metropolitnej policajnej agentúre. Pokojne sa bez mihnutia oka rozhliada po mieste činu a zúročuje svoj talent v sústredení a úsudku. Jej slogan znie: „Toto je pravdepodobne to, čo zločinec chcel, aby sa prípad stále zväčšoval, čo zvyšuje očakávanie, že príde veľká udalosť.

Nakoniec je Kim Kang Woo ako Jo Se Hwang, viceprezident Hwa Won Group. Je to mladý podnikateľ, ktorý si vyslúžil titul revolučnej ikony, no je sociopat plný zlomyseľnej chamtivosti. Sedí v extravagantnom, ale grotesknom prostredí a jeho slogan hovorí: „Prečo veríš v Boha? Ja som Boh.'

Produkčný štáb uviedol: „Herci predviedli skvelé výkony, ktoré oživili každú z ich postáv, a vytvorili pre nás úžasné plagáty. Keď sa bude blížiť dátum premiéry, budeme sa snažiť čo najlepšie. Prosím, predvídajte to.'

„The Item“ je založený na populárnom webtoone s rovnakým názvom a má mať premiéru vo februári 2019 ako dráma nadväzujúca na film „ Menej ako zlo .“ Kým budete čakať, pozrite si najnovšiu epizódu „Menej ako zlo“ nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )