Joo Ji Hoon po tretíkrát obnovuje zmluvu s KeyEastom

 Joo Ji Hoon po tretíkrát obnovuje zmluvu s KeyEastom

Joo Ji Hoon má obnovená jeho zmluva s KeyEast!

Hoci Joo Ji Hoon dostával milostné hovory od viacerých agentúr kvôli jeho úspechu v roku 2018 s filmami ako „The Spy Gone North“, „Dark Figure of Crime“ a séria „Along with the Gods“, herec si vybral KeyEast ako svoj agentúra.

Zástupca manažmentu KeyEast Hong Min Ki uviedol: „Joo Ji Hoon, ktorý je v KeyEast od roku 2011, vyjadril svoj zámer obnoviť svoju zmluvu ešte pred dátumom jej vypršania. Radi by sme vyjadrili svoju vďačnosť Joo Ji Hoonovi, ktorý sa rozhodol zostať v KeyEast napriek veľkej pozornosti zo strany priemyslu, a jeho dôvere a lojalite. Ako partneri, ktorí sa veľmi dobre poznajú, poskytneme plnú podporu, aby sa nám obom dobre darilo.“

Joo Ji Hoon debutoval v roku 2002 ako model a svoju hereckú kariéru začal v roku 2006 filmom „ Goong .“ V roku 2011 podpísal zmluvu s KeyEast a objavil sa v projektoch ako „ Päť prstov “, “ Maska “, “ Špičkový lekársky tím ,' a viac.

Herec nedávno vyhral a Populárna hviezda cenu na 39. ročníku udeľovania cien Blue Dragon Film Awards a bol tiež nominovaný na cenu pre najlepšieho herca za úlohu vo filme „Dark Figure of Crime“ a cenu za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe za účinkovanie vo filme „The Spy Gone North“. Za úlohu vo filme „The Spy Gone North“ získal aj ocenenie za najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe 38. ročník udeľovania cien Kórejskej asociácie filmových kritikov , 27. ročník cien Build Film Awards a Ceny v Soule .

Herec bude zaneprázdnený aj v roku 2019 pôvodnou drámou Netflix “ Kráľovstvo “premiéra v januári a nadchádzajúca dráma MBC od pondelka do utorka” Položka ” odvysiela aj krátko potom.

V KeyEast v súčasnosti sídli Son Hyun Joo, Jung Ryeo Won, Son Dam Bi, So Yi Hyun, In Gyo Jin, Kim Hyun Joong, Kim Soo Hyun, Kim Dong Wook, Woo Do Hwan a ďalší.

zdroj ( 1 )